Geometryczne zdobienia paznokci! 25 najlepszych pomysłów

Geometryczne zdobienia paznokci to nie pierwszy sezon w modzie. Styliści przewidują mu długi okres popularności wśród projektantów i zwykłych kobiet. Nie ma w tym nic dziwnego, bo jest dość lakoniczny, ale efektowny i wyrazisty i można go doskonale łączyć z innymi stylami.

Geometryczne wzory na paznokciach

Matowe wykończenie w stonowanym kolorze i kilka krzyżujących się linii – proste, wyrafinowane i niesamowicie stylowe.

Proste kształty w pełnej wdzięku roli – to główna idea projektowania geometrycznego. Co więcej, może być dość jasny ze względu na główną powłokę.

Intensywne róże i kontrastujące czarne linie to świetny sposób na wyróżnienie się.

Geometria może być romantyczna – pastelowy róż i błyszczący środkowy pasek wyglądają niesamowicie pięknie.

Delikatne pastelowe kolory i srebrzysty połysk to idealny tandem. Możesz eksperymentować z kształtami i dekoracjami, jak chcesz.

Bez trudu znajdziesz miejsce na złote akcenty w geometrycznej kompozycji, zwłaszcza jeśli tło jest wystarczająco spokojne.

Jeśli chcesz osiągnąć maksymalną zwięzłość, wybierz neutralny odcień beżu jako główny pigment. Pełne wdzięku czarne kropki i linie są idealnym uzupełnieniem.

Misterne sploty ostrych linii umożliwiają tworzenie różnorodnych kształtów, które można wypełnić odcieniami innych kolorów i faktur. Okazuje się trudne, ale status.

Śnieżnobiała baza to jedno z topowych rozwiązań sezonu. Jeśli chodzi o wystrój, może być lakoniczny lub wielokolorowy. Jeśli wrząca biel nie pasuje do Twojego koloru skóry, wybierz dowolne jasne tło.

Odcienie z naturalnej palety świetnie sprawdzą się w geometrycznych wzorach. Optymalne odcienie w tym przypadku to biel lub czerń. Matowa podstawa zapewnia miękkość.

Czytaj więcej: Stylowa 50-latka – jak wyglądać modnie i młodo?