Fryzury z grzywką: 50 modnych fryzur w sezonie 2021-2022!

Prawidłowa fryzura może odświeżyć nie tylko twoją twarz, ale także nastrój. Musisz tylko znaleźć model, który Ci odpowiada.

Mówiąc o modelach. Styliści zalecają fryzury z grzywką. Fryzury Bangs dobrze maskują zmarszczki i dodają śmiałości i wyrazistości każdemu spojrzeniu.

Fryzury z grzywką – co musimy wiedzieć?

Wybierając fryzurę, musisz wziąć pod uwagę trzy elementy:

#1. Długość grzywki – sugerujemy zwrócić uwagę na długość do brwi (w środku) i do kości policzkowych (z boku).

#2. Struktura włosów – czy Twoje włosy są proste, falowane czy kręcone? Niektóre grzywki są dobre dla kręconych włosów, ale wcale nie nadają się do prostych włosów.

#3. Gęstość włosów – Ta sama zasada dotyczy gęstości. Na przykład francuskie grzywki są dobre tylko dla kobiet o gęstych włosach.

Średnie fryzury z długimi grzywkami

Fryzury z grzywką są dobre, ponieważ maskują niedoskonałości twarzy, na przykład szerokie czoło, zmarszczki czy trądzik.

Grzywka to najprostszy sposób na odświeżenie fryzury i całego wyglądu, bez uciekania się do radykalnych zmian. Płynne przejścia i długie grzywki są w tym roku modne. Główną zaletą długich grzywek jest to, że nadaje się zarówno do włosów prostych, jak i falowanych, niezależnie od fryzury.

Fryzury z bardzo krótkimi grzywkami

Taka fryzura wygląda nowocześnie, świeżo i jest idealną opcją dla zdecydowanych kobiet. To doda Twojej twarzy odrobiny śmiałości, ale bez surowego wyglądu.

Krótka grzywka odsłania czoło i przenosi uwagę na oczy i brwi.Grzywka może być prosta, zakręcona, ukośna lub postrzępiona. W połączeniu z nowoczesną fryzurą taki wygląd wygląda odważnie, ale niezwykle stylowo.

Francuskie grzywki

Francuskie grzywki wracają do mody. Ten rodzaj grzywki jest dobry tylko dla kobiet o gęstych i prostych włosach, ponieważ zaczyna się od czubka głowy i może sięgać oczu. W zależności od długości grzywki fryzury wyglądają zupełnie inaczej.

W rzeczywistości kształt grzywki niekoniecznie jest prosty. Grzywka może być prosta, asymetryczna, ukośna, łukowata lub złamana. Zalecamy wybór jednego z poniższych modeli.

Krótkie fryzury z prostą grzywką

Proste grzywki to klasyczny, ale kontrowersyjny wybór, jeśli chodzi o krótkie fryzury. Taka fryzura z jednej strony odmładza i odświeża wizerunek kobiety, a z drugiej proste grzywki podkreślają brak objętości, jeszcze bardziej podkreślając mankamenty włosów. Dlatego musisz mieć zadbane włosy.

Taka fryzura jest bardzo praktyczna, wygodna, wszechstronna i odpowiednia dla pewnych siebie, niezależnych kobiet, którym nie zależy na opinii innych. Idealna opcja dla kobiet, które chcą wyglądać niecodziennie, ale nie mają czasu na układanie fryzury.

Fryzury z długimi grzywkami po bokach

Boczne grzywki doskonale oprawiają kości policzkowe, nadając twarzy romantyczny, pełen wdzięku i kobiecy wygląd. Fryzura jest łatwa w układaniu i jest odpowiednia dla kobiet o cienkich, prostych i rzadkich włosach. Taka grzywka skutecznie maskuje trądzik, zmarszczki, szerokie czoło i duże uszy, jeśli kto woli.

Fryzury z falującymi grzywkami

Loki zmienią Cię w romantyczną, odważną i pełną życia kobietę. Jeśli masz proste włosy, podobny efekt możesz uzyskać, korzystając z usług fryzjera. Kręcone włosy są trudniejsze w pielęgnacji, ale efekt fryzury na otoczenie jest bardziej wyraźny. Wszyscy kochają kobiety z falowanymi włosami, jeśli są zadbane.

Dzięki grzywce włosy staną się jeszcze bardziej obszerne. W rzeczywistości wystarczy kilka pasemek, aby uzyskać pożądany efekt i pokryć wymaganą objętość. Magia loków – co jeszcze możemy dodać?

Warstwowe fryzury z grzywką

Warstwowe fryzury wyrównują kontury Twojej twarzy, dodając wyrazistości i wyrafinowania Twojej twarzy. Taka fryzura doskonale maskuje zmarszczki mimiczne, plamy starcze i inne oznaki starości czy trądziku, jeśli jesteś młody.

To naprawdę wspaniała i spektakularna fryzura. Jeśli chodzi o grzywkę, aby uzyskać ten efekt, wystarczy zwinąć kilka pasm.

Fryzury z grzywką po obu stronach

Ta fryzura była popularna w latach 70-tych, ale regularnie powraca do trendów. Harmonijnie wyrównuje owal twarzy, maskuje zmarszczki, dodaje objętości włosom i pozwala na odmienną stylizację każdego dnia. Ponadto wygląda kobieco, świeżo i romantycznie.

Fryzury z asymetryczną grzywką

Niezależnie od długości włosów czy fryzury polecamy fryzury z asymetryczną grzywką. Proste grzywki podkreślają brak objętości, jeszcze bardziej podkreślając wady włosów. Natomiast asymetryczne fryzury z grzywką rekompensują brak objętości i dodają włosom świeżości i wyrafinowania.

Asymetryczne grzywki są idealnym uzupełnieniem fryzur pixie, bob, carre i wszystkich warstwowych fryzur. Wszystkie są łatwe w stylizacji i wyglądają bardzo naturalnie ze względu na ich nieco niechlujny wygląd.

Fryzury z grzywką 2021-2022

Istnieją różne rodzaje grzywek i na pewno znajdziesz styl, który najbardziej Ci odpowiada. Jeśli powyższe modele nie przypadną Ci do gustu, sugerujemy zaczerpnięcie dawki inspiracji poprzez przestudiowanie poniższych pomysłów.

Czytaj także: Bogata kobieta ubiera się prosto: 24 piękne stroje, aby wyglądać szlachetnie i stylowo!