Fryzury odmładzające: 15 pięknych fryzur dla kobiet po 50. roku życia!

Jeśli chcesz zmienić swój wygląd, nie spiesz się do chirurga plastycznego, lepiej zapisać się do dobrego fryzjera. Właściwa fryzura i dobrze dobrany odcień włosów może sprawić, że każda przeciętna dama stanie się piękna.

Fryzury Pixie krótkie włosy

Fryzura pixie jest praktyczna, wygodna, uniwersalna, łatwa w układaniu i jest odpowiednia dla kobiet o wyrazistych rysach twarzy, które chcą wyglądać odważnie, ale nie mają czasu na układanie fryzury.

A jeśli masz cienkie i rzadkie włosy, fryzura pixie jest prawdziwym skarbem, ponieważ dodaje objętości cebulkom włosów. Fryzura pixie bob z grzywką może zmienić cały wizerunek na lepsze, ponieważ ukrywa zmarszczki mimiczne, wyrównuje owal twarzy i nadaje jej odważny i szykowny wygląd.

Asymetryczna fryzura bob

Fryzura bob jest jedną z najbardziej cenionych fryzur na świecie. Fryzura jest praktyczna, wszechstronna, wygląda wspaniale na wszystkich kobietach i pasuje do każdego stroju.

Wszystko dlatego, że grzywka ukrywa zmarszczki, plamy starcze i inne niedoskonałości skóry, a warstwowanie kompensuje brak objętości i wyrównuje rysy twarzy. Fryzura jest łatwa w stylizacji i wygląda tak naturalnie, jak to tylko możliwe ze względu na swój niechlujny wygląd. Przy okazji, jeśli masz cienkie i rzadkie włosy, polecam asymetryczną fryzurę bob, z wydłużoną grzywką.

Fryzura carre

Fryzura Carre to jedna z najstarszych fryzur na świecie. Ta fryzura jest dobra dla pań, które chcą wyglądać surowo i elegancko, ale nie są gotowe na krótką fryzurę.

Fryzura carre ma wiele wariantów: z grzywką lub bez grzywki, do uszu lub do szyi, klasyczna lub na schodach, do włosów prostych lub falowanych. Warianty z grzywką dobrze ukrywają zmarszczki i nadają odważnego spojrzenia, a te bez grzywki odsłaniają czoło i przesuwają akcent na oczy.

Warstwowe fryzury

Strzyżenie koryguje owal twarzy i dodaje świeżości całemu spojrzeniu. Warstwowe fryzury można dopasować do każdego stroju, są łatwe w stylizacji i na zawsze rozwiązują problem objętości.

W rzeczywistości dzięki pasmom o różnej długości włosy wyglądają na znacznie gęstsze, bardziej zadbane i zdrowsze. Ale nie zapominaj, że przejście z jednej długości na drugą musi być miękkie, harmonijne, gładkie, aby ogólny obraz nie ucierpiał.

Nowoczesne techniki farbowania włosów

Pamiętaj, że kolor włosów jest równie ważny jak sama fryzura. Chociaż techniki farbowania włosów mogą być dość skomplikowane, wynik usprawiedliwia wysiłek. Odpowiedni odcień może Cię odmłodzić.

Czytaj także: Fryzury z grzywką: 50 modnych fryzur w sezonie 2021-2022!