Fryzury, które odmłodzą Cię o 10 lat: 17 ciekawych pomysłów, które przypadną do gustu wszystkim paniom

Każda kobieta stara się wyglądać młodo i atrakcyjnie w każdym wieku. Istnieje wiele sposobów, aby zmienić swój wygląd, aby wyglądać znacznie młodziej niż masz lat, a jednym z nich jest stylowa fryzura.

Istnieje szeroka gama tradycyjnych fryzur z nowoczesnymi elementami. Jakie modne fryzury w tym roku pomogą Ci stworzyć świeży i elegancki wygląd? Przeczytaj ten artykuł do końca, aby się dowiedzieć!

Bob

Ta fryzura jest uniwersalna i idealna do każdego rodzaju włosów: cienkim doda objętości, a zbyt grubym doda niezbędnej lekkości. Aby stworzyć atrakcyjny wizerunek i uzyskać efekt odmłodzenia, wskazane jest uzupełnienie boba cienką asymetryczną grzywką – ukośną, prostą lub wydłużoną

Asymetria dodaje kobiecie wyrazistości i pomaga ukryć zmarszczki, które mogą pojawić się z wiekiem. Oprócz upodobań należy również wziąć pod uwagę kształt twarzy, aby wizualnie skorygować niedoskonałości związane z wiekiem.

Carre

Aby osiągnąć pożądany rezultat, sprawdź asymetryczne, stopniowane lub wydłużone wersje tej fryzury. Aby uzyskać najlepszy efekt, połącz tę fryzurę z grzywką. Świetnie wygląda to na idealnie prostych włosach. Aby stworzyć idealny wygląd, należy wziąć pod uwagę kształt uszu, owal twarzy i grubość szyi. Stosując się do wszystkich zaleceń doświadczonych stylistów dotyczących wyboru fryzur, zawsze będziesz wyglądać idealnie. Uzupełnij swój wygląd odpowiednim strojem, a sukces masz gwarantowany.

Tworząc fryzurę opartą na strzyżeniu carre, nie zapomnij o modnej kolorystyce – balejażu lub delikatnym ombre. Dodadzą niesamowitego wyglądy i mogą dać Ci dodatkową pewność siebie. 

Pixie

Dla miłośników krótkich fryzur pixie jest to świetna opcja do stworzenia nowoczesnego wyglądu. Strzyżenie to jest idealne dla wszystkich pań, także tych w bardziej dojrzałym wieku, dające poczucie lekkości i młodości. Ta fryzura jest idealna dla osób o pełniejszej lub okrągłej twarzy, nadając owalowi wyrafinowany kształt.

Wszystkie modele tej fryzury są bezpretensjonalne w pielęgnacji, ale wymagają dość częstej korekty przez stylistę. Dlatego zastanów się, czy ta masz czas i fundusze aby często chodzić do fryzjera. 

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!