Fryzury, dzięki którym będziesz wyglądała szczuplej

Okrągłe twarze z pełnymi policzkami wymagają dokładniejszego rozważenia przy wyborze fryzury. Fryzury z grzywką pomogą starannie ukryć niedoskonałości twarzy i zwrócić uwagę na zalety. Rzućmy okiem na 5 modnych fryzur, które są idealne dla kobiet o pełnej twarzy.

1. Asymetryczna fryzura

Styliści uważają, że prosta grzywka zbyt mocno zakrywa czoło, przez co twarz wygląda na masywną i ciężką. Dlatego zalecamy wypróbowanie fryzur z asymetryczną grzywką, która odsłania część czoła. Asymetryczne grzywki są idealnym uzupełnieniem fryzur typu pixie, bob, carre i wszystkich warstwowych fryzur.

2. Pixie z długą grzywką

Główną zaletą długiej grzywki (oprócz korzyści kosmetycznej) jest to, że nadaje się zarówno do włosów prostych, jak I falowanych, niezależnie od fryzury. Innymi słowy, fryzura jest uniwersalna.

3. Pixie-bob

Fryzury z grzywką są dobre, ponieważ maskują niedoskonałości twarzy, takie jak szerokie czoło, zmarszczki czy trądzik. Grzywka to najprostszy sposób na odświeżenie fryzury i całego wyglądu bez uciekania się do radykalnych zmian. Płynne przejścia i długie grzywki są w tym roku modne.

4. Bob-carre

Ten model jest idealny do wizualnego zwężania twarzy, zwłaszcza w połączeniu z ukośnymi grzywkami. Długość zmienia się w zależności od pragnienia i gustu, ale policzki i tak pozostają zamknięte.

5. Warstwowa fryzura

Strzyżenie warstwowe jest dobre nie tylko dla osób długowłosych. Średnia długość sprawi, że będziesz wyglądać bardziej schludnie, stylowo I wyraziście. Ta opcja jest idealna dla pasm, które potrzebują opuchniętych lub falowanych włosów. Grzywka dopełni wygląd I sprawi, że będziesz wyglądać młodziej I szczuplej.