Fryzury dla średnich włosów: zdjęcia aktualnych trendów

Średnia długość włosów jest najwygodniejsza do tworzenia fryzur. W stylizacji włosów do ramion mile widziana jest lekkość – stały się swobodniejsze i bardziej naturalne. Dziś piszemy o fryzurach dla średnich włosów dla kobiet i o tym, jak możesz je samemu możesz je posiadać.

Cienkie warkocze z przodu

Plecione fryzury dla długich i średnich włosów znajdują odzwierciedlenie we współczesnej modzie. Dlatego nie wahaj się, prosty styl z cienkimi warkoczykami, jak w latach 90., w dzieciństwie, będzie najbardziej eleganckim i spektakularnym trendem. Na przykład, jeśli ubierzesz się do tego swobodnie, tak jak na codzień. Stworzenie takiej fryzury zajmie 5 minut.

Wysoki pleciony kucyk

Możesz zrobić wysokiego kucyka i zapleść warkocz. Myślimy, że wiele dziewczyn to robi, czy przyznajemy się do tego? Ale aby włosy był bardziej modne, warto zastąpić zwykły kuck wieloma małymi warkoczykami. Włosy od nasady pozostają gładkie, bez nadmiernej objętości.

Modny kok

Klasyczne i warstwowe, wysokie i niskie, gładkie i niechlujne – kok, to aktualna fryzura w każdych okolicznościach. Idealny do fryzur imprezowych, balowych, ślubnych i codziennych.

Loki

Trend to loki w kształcie litery S, małe loki, luźne fale. Takie eleganckie fryzury podkreślają lekkość tekstury włosów, dodają dodatkową objętość włosom. Istnieje wiele odmian kręconych fryzur na krótkie, średnie lub długie włosy.

Mokre loki

Mokre loki harmonijnie łączą elegancję i trend. Aby stylizować z dodatkową podstawową objętością, wysusz umyte włosy do góry nogami. Zdecyduj, gdzie i jak będą przebiegać włosy i gdzie będzie przedziałek, przeczesz włosy, nałóż żel utrwalający na całej długości. Po wyschnięciu żelu fryzura jest gotowa.

Fryzury z wykorzystaniem dodatków

Modne są wstążki, szaliki, masywne spinki, opaski. Są w stanie nadać efekt “wow” fryzury.