10 fryzur, które dodadzą twoim włosom objętości

Z wiekiem nasze włosy tracą swój dawny urok. Pasemka siwieją i stają się bardziej kruche, włosy tracą objętość, a odrosty nie są już tak mocne i elastyczne jak przed chwilą. Nawet właściciele luksusowych włosów po 40 latach często muszą myśleć o dodatkowej objętości. Ale problem można rozwiązać, jeśli wybierzesz odpowiednią fryzurę.

1. Modny bob

Istnieje wiele odmian nowoczesnego boba, możesz wybrać dla każdego typu twarzy i struktury włosów. Wystarczy pobawić się długością i detalami, aby znaleźć to, czego potrzebujesz. Świetnie prezentuje się bob z asymetriąi wielowarstwowy bob.

2. Warstwowe fryzury

Kaskada świetnie wygląda na różnych długościach włosów, więc nie może być żadnych ograniczeń. Ogromnym plusem kaskady jest to, że sprawia, że ​​pasma są bardziej obszerne, nawet jeśli są cienkie i rzadkie. Idealnie nadaje się również do włosów kręconych.

3. Fryzura Carré

Jeśli twoje włosy są naturalnie proste, koniecznie rozważ fryzurę carré. W nowoczesnych wersjach jest to bardzo stylowa i wygodna fryzura. Możesz wypróbować wersję wydłużoną, bawić się grzywką. Carre nadaje twarzy wyrafinowany i pełen wdzięku.

4. Fryzura pixie

Ta fryzura jest odpowiednia dla kobiet, które kochają jasny, otwarty wygląd i krótkie fryzury. Pixie jest teraz u szczytu popularności. Pixie z długimi grzywkami wygląda szczególnie imponująco.

5. Elegancka rapsodia

Tę fryzurę należy rozważyć dla tych, którzy nie są gotowi radykalnie rozstać się z długością. Istotą strzyżenia jest stworzenie niezbyt zauważalnej różnicy między główną długością a koroną. Rhapsody nadaje się zarówno do pasm prostych, jak i kręconych.

6. Fryzura garcon

Jeśli kochasz odważny wygląd i lubisz wyróżniać się z tłumu, wypróbuj garcon. Dzięki tej krótkiej fryzurze możesz stworzyć zarówno elegancki, jak i swobodny, lekki wygląd.

7. Eksperymenty z grzywką

Jeśli chcesz czegoś nowego, spróbuj zmienić grzywkę. Różne opcje długości, kształtów, technik wykonania pozwolą Ci wybrać huk według własnych upodobań.

8. Asymetryczna fryzura typu bob

Asymetria to klucz do romantycznego, kobiecego i ponętnego wyglądu. Jeśli chcesz się wyróżnić, nie wyglądając nie na miejscu i prowokując, zrób asymetryczną fryzurę. Taka fryzura nigdy nie pozostanie niezauważona.

9. Fryzura francuska

Fryzura francuska ma ogromną zaletę – niepostrzeżenie odrasta. Dlatego nawet w niezbyt świeżej formie doskonale trzyma objętość i wygląda niesamowicie.

10. Warstwowa fryzura

Kolejna opcja dla posiadaczy włosów poniżej średniej długości. Nadaje się zarówno do prostych, jak i kręconych włosów, nie wymaga stylizacji.

Czytaj więcej: 20 zdjęć gwiazd, które musisz zobaczyć, zanim obtniesz grzywkę