Fryzury, cięć i kolorów, które odmładzają o 10 lat

W pewnym wieku każda kobieta ma swój własny styl. Stylizacja i makijaż stają się obowiązkiem. Ale jeśli chodzi o fryzury, starszym kobietom bardzo trudno jest podjąć decyzje dotyczące radykalnych zmian.

Z reguły nie chcemy zmieniać naszej fryzury z kilku powodów: jesteśmy pewne, że bardzo nam odpowiada, lub wygodnie jest ją stylizować lub po prostu nie ufamy gustom i umiejętnościom stylisty. Fryzura – odgrywa ważną rolę w naszym wizerunku. Czas więc zdecydować się na zastąpienie dotychczasowej fryzury, tak aby zmienić się w zupełnie inną kobietę – uroczą i piękną.

W większości przypadków jest to krótka fryzura, która jest najbardziej odpowiednia dla kobiet w średnim i starszym wieku, ponieważ wraz ze zmianami w ciele włosy stają się cieńsze i łamliwe. Utrata objętości i elastyczności powoduje, że długie włosy wyglądają matowo i nieatrakcyjnie.

Spójrzmy na konkretny przykład, aby lepiej to zrozumieć. Fryzury Hillary Clinton:

Na tych zdjęciach włosy Hillary są zaczesane do tyłu:

Tutaj fryzura wygląda trochę inaczej, ale można zauważyć, że wraz z pojawieniem się grzywki, która podkreśla owal, twarz jest wyraźnie odmłodzona:

Wybierając fryzurę, kobiety powinny wziąć pod uwagę, że niektóre opcje są odpowiednie wyłącznie dla młodych kobiet, a dla nieco starszych może to wyglądać dziwnie i zabawnie.

Czasami wydaje się, że najbardziej odpowiednie fryzury to te, które zostały przetestowane przez czas, a mianowicie te klasyczne, takie jak bob lub bob-karo.

Wyraźne linie, minimalne zaniedbanie, jasne kolory, średnia lub krótka długość. Średniej długości fryzura wygląda kobieco i elegancko, więc pasuje zarówno na co dzień, jak i na wieczór. Jeśli chcesz, aby fryzura wyglądała świeżo i wyjątkowo, lepiej jest preferować asymetryczne karo.

Bardzo dobre działanie przeciwstarzeniowe posiadają środki, które nadają włosom połysk. Starsze kobiety powinny z nich korzystać. Gładkie, żywe i lśniące włosy z łatwością pomogą ci wyglądać znacznie młodziej:

Im jesteśmy starsi, tym jaśniejsze powinny być nasze włosy. Niestety brunetki nie zawsze są gotowe porzucić swój naturalny kolor nawet po 45 latach. Nie ma nic bardziej iluzorycznego niż przekonanie, że czarne włosy pomogą ci wyglądać młodziej.

Czarny kolor podkreśla wszystkie wady konturu twarzy, a także wszystkie zmiany związane z wiekiem.

Oto kolejny dobry przykład, gdy nieco jaśniejszy odcień sprawia, że ​​twarz jest młodsza i świeższa:

Kolor włosów jest bardzo ważny aby ukryć efekt starzenia. Nie eksperymentuj, zostaw te radości nastolatkom!

Stylowa i perfekcyjnie wykonana fryzura dla kobiet po 50. roku życia może zdziałać cuda.

Jeśli ci się podobało, polub i wyrażaj swoją opinię w komentarzach. Do zobaczenia w następnym filmie.

Leave a Reply