Fryzury, cięć i kolorów, które odmładzają o 10 lat!

Nieskazitelny wizerunek i odpowiednio dobrana fryzura to dwie powiązane ze sobą koncepcje. Styliści radzą kobietom po 40 roku życia mieć nowoczesną fryzurę i nie bać się spektakularnych obrazów. Przede wszystkim na uwagę zasługują odmładzające krótkie fryzury. Oto 8 fryzur, które nigdy nie tracą na aktualności i odświeżają wizerunek każdej kobiety.

1. Warstwowa fryzura dla średnich włosów

Ta opcja jest wybierana przez dziewczyny o łamliwych włosach, którym trudno jest utrzymać pożądaną objętość. Dzięki technice strzyżenia mistrz sprawia, że ​​​​włosy są bardziej obszerne, ich cienkość nie jest już tak zauważalna. Jeśli dodasz modną kolorystykę, wynik na pewno nie zawiedzie.

2. Warstwowa fryzura na długie włosy

Długie fryzury wyglądają elegancko, kobieco i naprawdę spektakularnie. A jeśli natura obdarzyła Cię bogatymi i lśniącymi włosami, wystarczy wybrać fryzurę, która Ci odpowiada i zebrać zachwycone oczy otaczających Cię osób. I nie ma bardziej efektownej fryzury niż warstwowa fryzura na długie włosy.

3. Fryzura Carre

Ta fryzura jest uwielbiana przez wszystkich, od 16-letnich dziewczynek po panie w szacownym wieku. Jest ucieleśnieniem młodości i kobiecości. Fryzura jest odpowiednia dla wszystkich kobiet, jest uniwersalna i łatwa w utrzymaniu. Warianty z grzywką dobrze ukrywają zmarszczki a te bez grzywki odsłaniają czoło i przesuwają akcent na oczy.

4. Fryzura Garcon

Bardzo modna i stylowa propozycja dla tych, którzy lubią być w centrum uwagi. Obecnie istnieje zapotrzebowanie na bardzo krótką fryzury. Wielu rzemieślników zaleca eksperymentowanie z opcją bez grzywki, aby utrzymać otwarte czoło.

5. Włoska fryzura

Jest to idealny wybór dla kobiet, które chcą ukryć swoją masywną szyję, dla kobiet, które mają cienkie włosy i chcą dodać objętości, ale także dla kobiet o gęstych lokach, które chcą zrobić swoje włosy. I oczywiście jest to idealne rozwiązanie dla pań 40+, które chcą odświeżyć swój wizerunek i pochwalić się wyrafinowaniem.

6. Fryzura Aurora

Ta odmiana fryzury jest dość wszechstronna, dlatego często jest wybierana. Do tej fryzury nadaje się prawie każdy kształt huku – prosty, ukośny, długi i krótki. Wybór huku jest konieczny, biorąc pod uwagę cechy twarzy, jej zalety i wady.

7. Fryzura bob

Fryzura Bob jest idealna dla kobiet o cienkich i rzadkich włosach. Fryzura wygląda kobieco, stylowo i nowocześnie, może być zarówno gładka, jak i nieostrożna, zarówno z grzywką, jak i bez, i jest odpowiednia zarówno dla młodych kobiet, jak i starszych pań. Ponadto bob jest łatwa w stylizacji, nie wymaga częstych poprawek, wygląda naturalnie i młodzieńczo.

8. Fryzura Pixie

Ta fryzura wygląda idealnie z długimi grzywkami. Taki duet wygląda umiarkowanie odważnie, a jednocześnie efektownie i stylowo. Długie grzywki dodają obrazowi delikatności i kruchości. Dla pixies odpowiednie są różne rodzaje długich grzywek – ukośne, kurtynowe, podarte, frezowane.

Czytaj więcej: Jak dobrze wyglądać po 50-tce i nadal zachować smukłą sylwetkę?