Fryzury 2023: dodają świeżości wizerunkowi i są niezwykle łatwe w układaniu

Wszystkie kobiety chcą wyglądać młodo i pięknie. Staje się to szczególnie istotne po 40 roku życia, ale nie ma potrzeby spieszyć się z radykalnymi środkami. Możesz znacznie „odmłodzić”, używając tylko wysokiej jakości fryzury i stylizacji.

Doświadczeni fryzjerzy wiedzą jak dobrać odpowiednią fryzurę do sylwetki, twarzy, rodzaju włosów, dobiorą odpowiednią fryzurę. Dzięki temu cofniesz się w czasie o 5-15 lat.

Jak rozpoznać fryzurę, która da efekt odmłodzenia?

Asymetryczna grzywka ukryje drobne zmarszczki i sprawi, że będziesz wyglądać bardziej przekonująco w ludziach, a grzywka z prostymi i gęstymi włosami tylko doda lat Twojej twarzy.

Wiele osób mówi, że ból głowy powoduje u nich układanie grzywki, ale wcale nie jest to trudne. Wystarczy poświęcić na to od 3 do 5 minut rano. Grzywka znacząco odmładza kobietę i powoduje zakrycie powstających albo już istniejących zmarszczek na czole. Ponadto odwraca uwagę od innych części twarzy, czyli maskuje również inne zmarszczki. 

Najlepszą opcją dla kobiet po 40 roku życia byłaby fryzura z krótkimi lub średnimi włosami. Dłuższe włosy postarzają kobiety. Ale to nie znaczy, że musisz ryzykować bardzo krótkie cięcie włosów.

Możesz użyć objętości we włosach, ale niewiele, najważniejsze jest znalezienie złotego środka.

Najlepsze fryzury 2023 dla kobiet o pełniejszych twarzach

Jeśli masz pełniejszą twarz, najlepiej użyć fryzurę typu bob, pixie i asymetrycznego boba.

Zaletą tych fryzur jest to, że są łatwe w ułożeniu – nie więcej niż 10 minut dziennie. Wystarczy wysuszyć je suszarką do włosów i rozczesać za pomocą grzebienia. Nie zapomnij o niewielkiej ilości lakieru.

Możesz użyć odmiany boba – carre. Wydłuży i wyszczupli twarz, zwracając uwagę na kark.

Fryzura pomoże stworzyć wokół ciebie wizerunek tajemniczej osoby ze swoim własnym, wyjątkowym światem. Będziesz cieszyć się nie tylko sobą, ale także otaczającym Cię światem.

A czy ty masz jakąś z tych fryzur, a może jakąś fryzurę z powyższego artykułu już miałaś na swojej głowie. Jeśli tak, to podziel się swoimi zdjęciami w komentarzu, z wielką chęcią je zobaczmy.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!