Fryzury w stylu francuskim: 12 pięknych i delikatnych pomysłów

Francuzki od wielu lat uznawane są za wzorce doskonałego smaku i stylu. W sieci można znaleźć wiele zdjęć dziewczyn lub kobiet z Francji, które od razu podbijają swoją urodą. I nie ma w tym nic dziwnego, bo ich zdjęcia mają wszystko: piękno, urok, niepowtarzalny smak i oczywiście ducha tego kraju!

W ciągu ostatnich kilku lat fryzura w stylu francuskim, a raczej różnorodność odmian, była u szczytu popularności. A wszystko dlatego, że ta opcja jest uniwersalna i naprawdę pasuje do prawie wszystkich dziewcząt i kobiet, niezależnie od ich stylu, wieku i upodobań ubiorowych.

Jak strzyc włosy w stylu francuskim?

Możesz wybrać prawie każdą fryzurę: bob, garcon, pixie, kaskadę, page lub bob. W każdym razie przy odpowiedniej stylizacji będzie wyglądać odpowiednio i całkiem pięknie. W końcu sekret polega na tym, że Francuzki potrafią w bardzo poprawny i oryginalny sposób wprowadzić drobne zaniedbania we włosy.

Dodatkowa objętość z tyłu głowy lub w ciemieniu pomaga uzyskać dobry efekt grubych i obszernych włosów, nawet jeśli są one naturalnie cienkie, łamliwe i rzadkie. Często, jeśli dziewczyna wybiera krótką fryzurę, whisky jest pięknie ozdobiona maszynką do strzyżenia.

W ten sposób powstają zgrabne i jednocześnie nieostrożne kosmyki, które pomagają zmiękczyć rysy twarzy, podkreślić owal, a nawet ukryć wszelkie wady wyglądu. Jedynym przeciwwskazaniem do takiej fryzury są zbyt ostre i wyraziste kości policzkowe, ponieważ będą one jeszcze mocniej podkreślone.

Takie opcje stylizacji i strzyżenia będą odpowiednie na każdą okazję, nie wymagają w ogóle żadnych specjalnych umiejętności ani znajomości fryzjerstwa. Taka fryzura będzie dobrze wyglądać na zwykłym spacerze, na randce, na spotkaniu z partnerami biznesowymi, a nawet do pracy.