Fryzura typu pixie, która odmłodzi Twój wizerunek

Fryzura Pixie od bardzo dawna jest u szczytu popularności. Moda na krótkie fryzury pozwoliła kobietom uzyskać wygląd zarówno kobiecy, jak i elegancki, który można stworzyć w krótkim czasie. Pixie nie ma ograniczeń projektowych. Łatwo ją zrobić na cienkich, kręconych lub gęstych włosach, można też wyregulować długość i ogolić skronie lub tył głowy. Tego rodzaju fryzura jest pożądana zwłaszcza wśród 40-50-letnich pań, które marzą o odmłodzeniu swojego wizerunku o kilka lat.

Fryzura pixie

Pixie ma niesamowity efekt – potrafi stworzyć bardzo modny i młody wizerunek 40-50 letniej kobiety. Obszerne włosy na czubku głowy wraz z krótkimi włosami na karku pozwalają kobiecie zawsze wyglądać zgodnie z trendami mody.

Warstwowe pixie

Strzyżenie pixie w kilku warstwach wymaga użycia nowoczesnej technologii. Dzięki niej nawet najcieńsze włosy stają się bujne i lepiej wypielęgnowane. Fryzura umożliwia stworzenie bardzo wyrazistego i atrakcyjnego wizerunku kobiety w wieku 40-50 lat.

Fryzura pixie z wygolonymi skroniami

Dla odważnych i ekstrawaganckich kobiet w wieku 40-50 lat odpowiednia jest młodsza wersja pixie. Zachowany jest główny kształt fryzury, to znaczy obszerna korona i krótki kark, ale dodaje się również ogolone włosy ze skroni. Dzięki takiemu akcentującemu detalowi kobieta fascynuje swoim wyglądem, co każdy zauważy.

Fryzura pixie z grzywką

Wybierając pixie, 40-50-letnie kobiety najczęściej uzupełniają fryzurę wydłużoną grzywką. Grzywka pozwala stworzyć bardziej kobiecy, zalotny wygląd. Dodatkowo grzywka jest w stanie ukryć wiele niedoskonałości twarzy. Najlepiej wyglądają skośne, wydłużone lub asymetryczne grzywki.

Pixie to oszałamiająca i niesamowicie kobieca fryzura, która odmieni kobietę w wieku 40 i 50 lat. Jeśli chcesz uzyskać elegancki wygląd, to klasyczna pixie na pewno Ci odpowiada. Dla odważnych kobiet idealną opcją będzie fryzura pixie z ogolonymi skroniami i odkrytym karkiem.