Fryzura pixie cut – poznaj najgorętszy trend tego sezonu!

Wybierając fryzurę w każdym wieku, musisz skupić się na typie twarzy, jej rysach i stylu życia. Jeśli chcesz wyglądać młodziej i bardziej elegancko, jednocześnie nie obciążając się stylizacją, zatrzymaj się na fryzurę pixie.

1. Pixie z ogolonymi skroniami

Jeśli należysz do kategorii odważnych kobiet, które uwielbiają zwracać na siebie uwagę, to jest twoja opcja. Będzie pasować na wizerunek kobiety kreatywnej, która nie jest zobowiązana do przestrzegania ścisłych ograniczeń dress code.

2. Fryzura pixie z ukośną grzywką

Ta odmiana jest odpowiednia dla właścicieli okrągłej twarzy. Ukośne grzywki wizualnie rozciągają sylwetkę i przyciągają uwagę. Możesz stylizować taki huk na różne sposoby. Jeśli twarz ma prawidłowy owal, możesz wykonać krótkie, ukośne grzywki.

3. Pixie na falujących włosach

Pixie wygląda niesamowicie na krótkich, falujących pasmach. Obszerna fryzura sprawia wrażenie gęstych włosów. Codzienna stylizacja zajmuje tylko kilka minut.

4. Warstwowa fryzura pixie

Niestety, związane z wiekiem zmiany na twarzy stają się z wiekiem coraz bardziej zauważalne. Wielowarstwowa pixie, ozdobiona grzywką, pozwala ukryć zmarszczki w okolicy czoła i zwraca uwagę na oczy. Pasma wokół twarzy ukryją problemy z owalem.