Fryzura Pixie-bob: piękne i jasne pomysły na krótkie włosy!

Eleganckie krótkie fryzury w ostatnich latach stają się coraz bardziej poszukiwane wśród kobiet w każdym wieku. Styliści i fryzjerzy proponują kobietom rozstanie się z długością, ponieważ kompetentna fryzura doskonale odmładza. Jednym z najpopularniejszych nowoczesnych fryzur jest fryzura pixie bob.

Fryzura pixie bob – jak wygląda i komu pasuje?

Fryzura pixie-bob łączy w sobie zalety fryzury bob i fryzury pixie. Fryzura dobrze wygląda na twarzy każdej kobiety i można ją dopasować do każdego stroju. Aby zrozumieć, czym jest modna fryzura pixie-bob, warto ją rozważyć ze wszystkich stron.

Asymetryczna fryzura pixie bob

Ta opcja strzyżenia w magiczny sposób odmładza wizerunek kobiet. Krótki kark pozwala zademonstrować długość szyi, a obszerna korona wizualnie sprawia, że ​​włosy stają się bujne i gęste. Ukośne grzywki najlepiej pasują do takiej fryzury, a modna kolorystyka włosów doda dynamizmu i uroku obrazowi.

Fryzura Pixie bob z ogolonymi bokami

Ogolony obszar z tyłu głowy lub skroni wygląda spektakularnie na kobietach o owalnym typie twarzy. Lekkość obrazu nadadzą zmielone końce włosów zarówno w samej fryzurze, jak iw grzywce. Wygolone obszary często służą jako płótno do tworzenia oryginalnych rysunków lub skomplikowanych ozdób.

Fryzura Pixie bob z długimi grzywkami

Fryzura pixie bob z długimi grzywkami to świetny wybór dla kobiet w każdym wieku. Wydłużone grzywki mają właściwość nie tylko ukrywania niedoskonałości skóry twarzy, ale także korygowania jej proporcji. Pulchne piękności powinny zwracać uwagę na tę odmianę fryzury, ponieważ wizualnie rozciągnie owal twarzy.

Kreatywne fryzury pixie bob

Kobiety, które są przyzwyczajone do szokowania, wybierają dla siebie kreatywną kolorystykę fryzury w stylu pixie-bob z grzywką. Najbardziej poszukiwane odcienie to bogata jagodowa i niebieska paleta. Wygląda ciekawie na fryzurę z ukośnymi, wydłużonymi i podartymi grzywkami, dobranymi w zależności od typu twarzy.