Fryzura pixie-bob: jak wygląda i komu pasuje?

Eleganckie krótkie fryzury w ostatnich latach stają się coraz bardziej poszukiwane wśród kobiet w każdym wieku. Styliści i fryzjerzy proponują kobietom rozstanie się z długością, ponieważ kompetentna fryzura doskonale odmładza. Jednym z najpopularniejszych nowoczesnych fryzur jest pixie bob.

Fryzura pixie bob – jak wygląda i komu pasuje?

Fryzura pixie-bob łączy w sobie zalety fryzury bob i fryzury pixie. Fryzura dobrze wygląda na twarzy każdej kobiety i można ją dopasować do każdego stroju. Aby zrozumieć, czym jest modna fryzura pixie-bob, warto ją rozważyć ze wszystkich stron.

Z boku pixie bob wygląda bardzo imponująco. Tutaj możesz zauważyć objętość na czubku głowy, która wygląda naturalnie i pięknie. Aby wyglądać modnie, możesz wykonać najbardziej stylową stylizację – asymetrię. Aby to zrobić, wszystkie włosy są czesane z jednej strony.

Fryzura wizualnie wydłuża szyję, tworząc w ten sposób piękny wizerunek damy. Również z tyłu głowy przeważają krótkie pasma, które stopniowo wydłużają się, przechodząc w bujną koronę.

Jednocześnie fryzura pixie to prawdziwy skarb dla pań z cienkimi i rzadkimi włosami. W tym sezonie modne są warianty z ogolonymi zausznikami. Taka fryzura odmieni włosy niezależnie od ich naturalnej gęstości.

Nierównomiernie ścięte kosmyki to świetny sposób na zwiększenie objętości fryzury i stworzenie wrażenia grubszych, bardziej obszernych włosów. Objętość, wydłużone grzywki, nieostrożne przejścia – wszystko to sprawia, że ​​pixie jest idealną fryzurą dla współczesnej kobiety.

Długie włosy wymagają dużo czasu na pielęgnację i stylizację, a w szybkim tempie współczesnego życia coraz więcej kobiet rezygnuje z długich fryzur na rzecz krótkich, obszernych fryzur, które dodają świeżości ich wizerunkowi.

Pixie bob świetnie wygląda zarówno na młodych, jak i starych kobietach, zarówno w strojach biurowych, jak i wieczorowych, zarówno na blondynkach, jak i brunetkach.

Pixie bob to fryzura, której nie trzeba zbyt mocno podkręcać, aby uzyskać pożądany efekt. Wystarczy wysuszyć włosy suszarką do włosów i wyszczotkować, co gwarantuje obszerną czapkę pięknych i zdrowych włosów.

Do plusów należy również efekt odmładzający. Niewątpliwie dzięki krótkiemu karku i wydłużonym pasmom z przodu każdy wizerunek damy staje się jeszcze bardziej atrakcyjny i świeży.

Z niedociągnięć można wyróżnić tylko potrzebę dbania o kondycję, więc będziesz musiał odwiedzać stylistę przynajmniej raz na 2 miesiące.

Pixie bob to jasna, stylowa i wszechstronna fryzura. Jeśli chcesz radykalnie zmienić i podkreślić swoją urodę, radzimy sięgnąć po tę modną fryzurę.