Fryzura Bob z objętością z tyłu – najbardziej elegancka fryzura tego sezonu!

Jeśli chcesz zmienić swój wygląd, aby wyglądać młodziej i atrakcyjniej, po prostu zmień fryzurę. Właściwa fryzura może zdziałać prawdziwe cuda. A niewiele fryzur jest tak eleganckich, kobiecych i stylowych jak obszerny bob.

Ta fryzura jest ucieleśnieniem młodości i kobiecości, pasuje do wszystkich kobiet, jest uniwersalna, wszechstronna i łatwa w utrzymaniu. Zobaczmy razem, jakie są najbardziej pożądane wersję i co wyróżnia tę fryzurę.

Fryzura bob z objętością z tyłu

Taka fryzura wygląda jak najbardziej kobieco i stylowo, a co najważniejsze – dodaje włosom objętości i świeżości. Odwrócony bob jest łatwy w stylizacji i wygląda szczególnie naturalnie dzięki lekko niechlujnemu stylowi. Taka fryzura jest mile widziana zarówno w biurze, jak i w mniej formalnych okolicznościach. Fryzura typu bob działa odmładzająco, doskonale wyrównuje owal twarzy i dodaje wyrazistości całemu spojrzeniu.

Krótkie fryzury powiększające objętość

Asymetryczne fryzury typu bob na krótkie włosy są jednocześnie odważne i eleganckie. Taka fryzura koryguje owal twarzy, maskuje niedoskonałości skóry, dodaje objętości włosom i odmładza twarz. Fryzura może być zarówno prosta, jak i niechlujna, zarówno z grzywką, jak i bez, i pasuje zarówno do młodych kobiet, jak i starszych pań, które chcą nowoczesnej fryzury.

Średnie fryzury powiększające objętość

Jeśli chcesz ukryć podwójny podbródek i obwisłe policzki, potrzebujesz fryzury typu bob carre z długą grzywką. Grzywka kryje zmarszczki, trądzik i zakrywa niedoskonałości skóry, a warstwowe ułożenie (mniej proste) zrekompensuje brak objętości i wyrówna kontury twarzy. Istnieje wiele odmian tej fryzury, ale jeśli masz ponad 40 lat, polecamy wersję z grzywką, ponieważ ukrywa zmarszczki.

Długie fryzury powiększające objętość

Fryzura bob nie istnieje w długich wersjach. Z reguły włosy są przycinane do poziomu brody lub ramion (jeśli wolisz wersję przedłużoną). Strzyżenie schodkowe lub kaskadowe są dobre, ponieważ rozwiązują problemy z objętością i poprawiają owal twarzy.

Asymetryczne fryzury powiększające objętość

Asymetria to klucz do modnego, kobiecego i ponętnego wyglądu. Jeśli chcesz się wyróżnić, nie wyglądając nie na miejscu i prowokując, zrób asymetryczną fryzurę. Taka fryzura nigdy nie pozostanie niezauważona. Fryzury z asymetrycznymi grzywkami rekompensują brak objętości i dodają włosom świeżości i wyrafinowania. A ich swobodny i beztroski styl nada Ci nowoczesny wygląd.

Fryzury dodające objętości

Symetryczne fryzury, idealnie wypielęgnowane, zmiękczają rysy twarzy. Naszą sugestią jest porzucenie tego stylu na rzecz zwiewnych i lekko niechlujnych fryzur. Warstwowa fryzura typu bob to idealny wybór. W przeciwieństwie do klasycznych fryzur kaskadowych przejścia są bardziej pofalowane, a styl bardziej szalony.

Fryzury bob zwiększające objętość

Fryzura jest noszona z prostymi grzywkami, francuskimi grzywkami (po obu stronach twarzy), asymetrycznymi grzywkami. Dobrze wygląda zarówno z grubymi, jak i cienkimi pasmami włosów. Długie grzywki dodają objętości i zwiększają gęstość włosów, przynajmniej wizualnie. A układ warstw, z pasmami dłuższymi z przodu i krótszymi z tyłu, dodaje objętości fryzurze.