Fryzura bob-carre: 10 pięknych pomysłów dla kobiet po 40!

Jeśli chcesz uzyskać efektowną fryzurę, a nie ma czasu na codzienną długą stylizację, to fryzura bob-carre będzie idealną opcją. Krótka fryzura bob-carre nie jest kapryśna, wszechstronna i ma bardzo stylowy wygląd. W materiale pokażemy najważniejszą cechę bob-car – obszerną koronę i krótki kark, a także porozmawiamy o pozytywnych cechach stylowej fryzury bob-carre.

Jak wygląda fryzura bob-carre?

Bob-carre to jedna z najpopularniejszych fryzur. Niesamowity kształt, praktyczność i wszechstronność pozwoliły tej fryzurze przyciągnąć uwagę wszystkich kobiet. Fryzura pasuje do każdego kształtu i struktury twarzy, dlatego znów stała się poszukiwana na całym świecie. Fryzura ma wydłużone pasma, gładkie przejścia i odważny, obszerny wygląd. Tył głowy jest bardzo krótki, a splotki z przodu wydłużone, jak w klasycznej fryzury bob.

Bob-carre jest wszechstronny, ponieważ pasuje do kobiet w młodym i dojrzałym wieku. Strzyżenie daje każdej damie to, co jest potrzebne na obrazie. Dziewczyny poniżej 30 roku życia dostają dziką i stylową fryzurę, która uwodzi i przyciąga. A kobiety po 40-50 latach dzięki modelowym fryzurom stają się znacznie młodsze i bardziej atrakcyjne.

Głównym plusem bob-carre jest prosta stylizacja. W przypadku codziennych fryzur możesz po prostu dobrze umyć włosy i wysuszyć je, pamiętając o podniesieniu loków u nasady i wykonaniu bardziej obszernych grzywek. Technika strzyżenia została zaprojektowana tak, aby pasemka układały się prawidłowo zaraz po praniu.

W zależności od budowy ciała, kształtu twarzy i struktury loków wybierana jest opcja bob-carre. Przyjrzyjmy się najpopularniejszym opcjom:

– Bob-carre bez grzywki – wybierają panie, które nie mają skaz na twarzy;

– Bob z ukośną grzywką to idealna fryzura dla kobiet w wieku dorosłym, ponieważ grzywka ukrywa zmiany związane z wiekiem;

– Asymetryczny bob to modna opcja fryzury, w której długość przednich pasm jest inna.