Fryzura Aurora: piękne, nietypowe i modne fryzury dla pań 40+

W wieku 40 lat fryzura powinna nie tylko uwydatnić rysy, ukryć wady, ale także odświeżyć wizerunek. Często pójście do fryzjera rozwiązuje ogromną liczbę problemów. Fryzura “Aurora” to doskonały wybór dla pań, które chcą wyglądać młodo, elegancko i stylowo. Przyjrzyjmy się najciekawszym modelom fryzur.

Jak wygląda fryzura Aurora?

Fryzura Aurora jest łatwa do rozpoznania. Przypomina mi kaskadową fryzurę na długie włosy, ale wygląda bardziej spektakularnie ze względu na objętość. Jej zaletą jest wszechstronność. Innymi słowy, fryzura jest odpowiednia dla każdej kobiety, niezależnie od wieku, kształtu twarzy czy stanu skóry.

Ponadto fryzura wygląda dobrze z różnymi rodzajami grzywki, zaczynając od prostej, a kończąc na asymetrycznej. Dlatego jeśli w pewnym momencie będziesz chciał zmienić wygląd, nie będziesz musiał wymyślać swojej fryzury na nowo.

Do tej fryzury nadaje się prawie każdy kształt huku – prosty, ukośny, długi i krótki. Wybór huku jest konieczny, biorąc pod uwagę cechy twarzy, jej zalety i wady.

W przeciwieństwie do fryzury kaskadowej, fryzura Aurora ma bardziej wyrazisty kontur, elegancko podkreśla owal twarzy i kończy się z tyłu zaburzonymi pasmami. Fryzura była bardzo popularna w połowie lat 80-tych.

Aurora odmładza twarz, koryguje owal twarzy i czyni ją bardziej wyrazistą. Nieprzypadkowo takie fryzury są popularne wśród gwiazd filmowych, które zawsze muszą wyglądać perfekcyjnie, ale jednocześnie mają uniwersalny styl.

Jest to idealny wybór dla kobiet, które chcą ukryć swoją masywną szyję, dla kobiet, które mają cienkie włosy i chcą dodać objętości i oczywiście jest to idealne rozwiązanie dla pań 40+, które chcą odświeżyć swój wizerunek i pochwalić się wyrafinowaniem.