Fryzura bob – jak wygląda i komu pasuje?

Patrząc na uroczyste i codzienne wyjścia światowych gwiazd, zwróć uwagę na fryzurę. Ogromna liczba celebrytów zdecydowała się na fryzury typu bob i nie bez powodu. Jest to praktyczna, wszechstronna i jasna opcja, która jest idealna dla każdego wieku, typu twarzy, koloru. Fryzura bob doskonale odmładza, sprawia, że ​​obraz jest lżejszy, bardziej elegancki, bardziej wyrafinowany.

Fryzur Bob – trend dekady

Styliści uważają, że bob nie tylko nie wyjdzie z mody w ciągu najbliższych 10 lat, ale stanie się głównym trendem. Nic dziwnego, że światowe gwiazdy podarowały długość i zrobiły taką fryzurę! Ogromna liczba odmian, kombinacji technik, kolorystyki, rodzajów grzywki pozwala wyglądać oryginalnie.

Asymetryczna odmiana fryzury bob wygląda po prostu luksusowo. Bob jest dobry, ponieważ świetnie wygląda zarówno na ciemnych, jak i jasnych pasmach.

Jeśli trzymasz się klasycznych stylizacji, wybierz średnią długość włosów, a na pewno nie pożałujesz. Idealnym rozwiązaniem do stylizacji fasoli o dowolnej długości są loki. Bardzo kobiece, eleganckie wcielenie, które sprawdza się zarówno na co dzień, jak i na uroczystości.

Bob doskonale zwęża okrągłe twarze, dlatego gwiazdy z tym typem często wybierają tę opcję. To dobry sposób na nadanie wdzięku twarzy i poprawienie okrągłości.

Kobiety o regularnych rysach twarzy mogą spokojnie nosić boba z rozcięciem pośrodku – w ten sposób wyglądają jeszcze bardziej wytwornie. Jeśli myślisz o zmianie wizerunku, wzorem gwiazd muzyki i filmu – wybierz modny bob!