Fryzjerzy z całego świata polecają te fryzury dla kobiet po 40

Z wiekiem nasze włosy tracą swój dawny urok. Pasemka siwieją i stają się bardziej kruche, włosy tracą objętość, a odrosty nie są już tak mocne i elastyczne jak przed chwilą. Nawet właściciele luksusowych włosów po 40 latach często muszą myśleć o dodatkowej objętości.

Ale problem można rozwiązać, jeśli wybierzesz odpowiednią fryzurę. Fryzura “włoska” to doskonały wybór dla pań, które chcą wyglądać młodo, ale elegancko i stylowo.

Włoszka fryzura – co to za fryzura i jak ją zrobić

Włoska fryzura, zwana także Aurora, jest łatwa do rozpoznania. Fryzura przypomina kaskadową fryzurę na długie włosy, ale wygląda bardziej spektakularnie ze względu na objętość. Ponadto fryzura wygląda dobrze z różnymi rodzajami grzywki, zaczynając od prostej, a kończąc na asymetrycznej.

Model ten wykonywany jest na umiarkowanie srednich włosach. Powstaje obszerny kapelusz z lokami, który umożliwia wizualną korektę twarzy i sylwetki. Możesz ją stylizować na różne sposoby, dopasowując fryzurę do nastroju.

Do tej fryzury nadaje się prawie każdy kształt huku – prosty, ukośny, długi i krótki. Wybór huku jest konieczny, biorąc pod uwagę cechy twarzy, jej zalety i wady. Krótkie grzywki nie muszą być proste, mogą być również ukośne, w formie łuku. Podarte krótkie grzywki są bardzo istotne.

Jest to idealny wybór dla kobiet, które chcą ukryć swoją masywną szyję, dla kobiet, które mają cienkie włosy i chcą dodać objętości, ale także dla kobiet o gęstych lokach, które chcą zrobić swoje włosy. I oczywiście jest to idealne rozwiązanie dla pań 40+, które chcą odświeżyć swój wizerunek i pochwalić się wyrafinowaniem.

Włoszka jest odpowiednia dla aktywnych kobiet o dynamicznym wizerunku, które cenią swój czas i są przyzwyczajone do perfekcyjnego wyglądu.

Czytaj więcej: Dlaczego mężczyźni szaleją na punkcie Włoszek?