Francuski manicure – najmodniejsze inspiracje na 2022 rok

Francuski manicure jest zawsze w modzie! Wszystkie kobiety uwielbiają ten styl, ale po pewnym czasie klasyczny manicure może wydawać się nudny i zapragniesz czegoś nowego. Dlatego jeśli lubisz eksperymentować, proponujemy Ci nowe spojrzenie na manicure francuski.

Paznokcie francuskie 2021-2022

Manicure francuski wydaje się mieć nieskończoną ilość wariacji, zaczynając od opcji zbliżonych do klasyki, a kończąc na wariantach ultranowoczesnych. Niezależnie od wariacji zasada pozostaje taka sama: podstawowa powierzchnia gwoździa jest pomalowana w określonym odcieniu, a końcówka w innym.

Paznokcie ombre to styl manicure, który osiąga gradient kolorów. Zwykle jaśniejszy odcień stopniowo przechodzi w ciemny ton, od podstawy do góry, ale działa również odwrotna formuła.

Jasne akcenty (czerwony, srebrny, złoty) przyciągają uwagę, głębokie tony uspokajają, a żywe (żółty, zielony, różowy) poprawiają nastrój. O dziwo, ale wyrazisty kolor paznokci staje się dominujący i nadaje ton całemu wizerunkowi.

Ciepłe, pastelowe i jasne odcienie są modne latem, a neutralne (czarny, szary, beżowy, bordowy, brązowy) polecane są zimą. W rzeczywistości wybrany odcień lub kolor nie ma tak dużego znaczenia, jak przestrzeganie klasycznego stosunku między 2 kolorami.

Cyrkonie, brokat i kamyki nigdy się nie nudzą. Niezależnie od stylu dodadzą Twoim paznokciom świeżości i wyrazistości, a dzięki kontrastowi pomiędzy matową i błyszczącą powierzchnią manicure zawsze będzie wyglądał świeżo i nowocześnie.

Srebro jest doskonałym uzupełnieniem krótkich paznokci, ponieważ sprawia, że ​​wyglądają na dłuższe. Manicure wygląda super stylowo i nowocześnie, ze względu na kontrast między matowymi powierzchniami a błyszczącymi refleksami. Idealny wybór dla kobiet pragnących wyrafinowanego i tajemniczego wyglądu.

Francuski manicure stał się bardziej niezwykły niż kiedykolwiek, ale nawet pod kamieniami, połyskiem, paskami i innymi dodatkowymi elementami można zauważyć lakoniczny styl, który uczynił go popularnym na całym świecie.

Czytaj także: Fryzury z grzywką: 50 modnych fryzur w sezonie 2021-2022!