Francuski manicure: Wybór pięknych wzorów 2021-2022!

Wszystkie kobiety chcą wyglądać elegancko, stylowo i atrakcyjnie. Styliści twierdzą, że kobieca uroda zaczyna się od paznokci, a jednym z najpopularniejszych i najbardziej uniwersalnych rodzajów manicure jest manicure francuski, który dzięki swojej elegancji i wszechstronności jest odpowiedni dla wszystkich kobiet.

Paradoksalnie jednak historia francuskiego manicure nie zaczęła się we Francji, ale w Stanach Zjednoczonych na początku lat 70-tych.

Założyciel marki ORLY, Jeff Pink, otrzymał zadanie stworzenia stylu malowania paznokci, który pasowałby do wszystkich aktorek filmowych, niezależnie od strojów użytych w filmach.

Unikalny design tych paznokci stał się bardzo popularny, ze względu na maksymalną bliskość naturalnego piękna paznokci.

Dodatkowa ozdoba na jednym lub dwóch paznokciach podkreśla indywidualność kobiety i dodaje ekskluzywności jej wizerunkowi.

Pierwsze panie w wielu krajach uciekają się do francuskiego manicure, który harmonijnie integruje się z ich strojami, przestrzegając protokołu ubioru, ponieważ wygląda bardzo lakonicznie.

Choć wiele kobiet preferuje wersję klasyczną, manicure występuje w różnych odmianach, a lakiery i żele zapewniają połysk i trwałość paznokci.

Współczesny francuski bardzo się zmienił – teraz to już nie tylko biała końcówka i neutralny kolor paznokcia, ale może przybrać dowolny kształt i kolor, w zależności od upodobań.

Wiele kobiet uważa francuski manicure za nudną opcję, ale bardzo się mylą, ponieważ istnieje wiele sposobów, aby Twoje paznokcie wyglądały nowocześnie i nietypowo. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni.

Możesz poeksperymentować z kształtem swoich paznokci, próbując french na różnych kształtach i długościach, efekt będzie rewelacyjny.

Jedno jest pewne, manicure francuski jest bardziej aktualny i stylowy niż kiedykolwiek wcześniej. Jest wszechstronna, lekka i ma różne style.

Początkowo Jeff Pink nazwał swoje dzieło Natural look, ale po pokazie mody w Paryżu, gdzie manicure podbił publiczność, postanowił zmienić nazwę na French manicure.

Dziś, niezależnie od wariacji, zasada pozostaje taka sama: podstawa paznokcia jest pomalowana na pewien kolor, a końcówka na inny.

Pierwszą gwiazdą, która wypróbowała francuski manicure była Barbara Streisand, która pojawiła się z takim manicure na jednym z pokazów Johnny’ego Carsona.

A później trend przejęła słynna piosenkarka Cher. Dziś ten rodzaj manicure można zobaczyć na czerwonych dywanach w Hollywood częściej niż jakikolwiek inny.

Manicure zmienia się w tak szybkim tempie, że zamiast klasycznych modeli pojawiają się nowe i nowe warianty.

Jeśli chcesz, aby Twój manicure wyglądał drogo, białą końcówkę możesz zastąpić metalicznym brokatem. Złote odcienie wyglądają harmonijnie i delikatnie w połączeniu z delikatnymi odcieniami różu.

Ta kombinacja jest idealna na imprezy i imprezy okolicznościowe i sprawi, że staniesz się prawdziwą gwiazdą wieczoru. Taki manicure wygląda świeżo i wyraziście oraz nada szlachetny wygląd Twoim dłoniom.

Dzięki prostej technice aplikacji, francuski manicure pokochały wszystkie kobiety na świecie.

Francuski manicure ma nieskończoną ilość wariacji, zaczynając od klasycznych wariantów, a kończąc na ultra nowoczesnych, spektakularnych, a nawet ekscentrycznych wariantach.

Nie ma znaczenia zastosowany odcień lub kolor, o ile przestrzegasz klasycznego stosunku między 2 kolorami.

Manicure można wykonać w domu, ale tylko wtedy, gdy mówimy o prostych modelach. Bardziej skomplikowane pomysły radzimy zostawić w rękach profesjonalisty.

Oto jak pozornie proste połączenie 2 prostych, niemal neutralnych tonów może dokonać prawdziwej rewolucji w świecie mody.

Francuski manicure nadaje się zarówno do codziennego stylu, jak i do pracy biurowej lub romantycznych randek.

Jeśli chcesz się wyróżnić, zawsze możesz uzupełnić swoje paznokcie brokatem lub napisami, które dodają indywidualności.

Francuski manicure jest pod wpływem trendów mody. A dzisiaj modne są naturalność i indywidualność.

Tworząc nowe modele, specjaliści nie wahają się eksperymentować z odcieniami, fakturą, nasyceniem kolorów i kształtem paznokci.

Nawet czarne paznokcie mają swój urok. Czarny to jeden z uniwersalnych kolorów, ma niezrównany urok i można go nakładać na tipsy.

Obecnie modne są zarówno powierzchnie matowe, jak i błyszczące, a ponadto można łączyć matowe odcienie z błyszczącymi paskami.

Kolor czerwony ma magiczną, enigmatyczną, kuszącą aureolę. Przy takim odcieniu paznokci zawsze będziesz w centrum uwagi.

Klasyczny francuski manicure to cielisty ton i biała końcówka, która zawsze wygląda lakonicznie, elegancko i modnie.

Taki manicure nadaje się na każdą okazję i wygląda atrakcyjnie na rękach każdej kobiety, niezależnie od wieku, statusu czy stroju.

Klasyczne rozwiązania były, są i zawsze będą bardziej aktualne niż inne, bo od nich wszystko się zaczęło.

Czytaj więcej: Manicure dla bogatych kobiet: 7 kolorów które są pożądane w drogich salonach!

Leave a Reply