Fotograf ujawnił, jak modelki wyglądają w prawdziwym życiu!

Natascha Lindemann jest profesjonalną niemiecką fotografką, która współpracuje z kilkoma agencjami modelek w Europie Środkowej i zawsze jest otoczona kobietami, które wyglądają idealnie.

Poza działalnością zawodową nasza bohaterka posiada konto TikTok, na którym pokazuje drugą stronę medalu. Mianowicie jak wyglądają modele bez filtrów i makijażu. Natascha udowadnia całemu światu, że standardy piękna są wyimaginowane i popychają tylko tysiące kobiet na skraj rozpaczy.

Jak wyglądają modele bez Photoshopa?

Niedawno Natascha przesłała wideo do Tiktok, które stało się wirusowe i zebrało ponad 8 milionów wyświetleń. Film przedstawia modelkę przed i po photoshopie.

Oto jak wyglądał oryginalny obraz i oto, co wyszło z niego po edycji. Przesłanie Natashy jest tak proste, jak to tylko możliwe – nikt nie jest doskonały i musimy kierować się mniej normami, a bardziej tym, kim naprawdę jesteśmy. Standardy są fałszywe, ale nie ma nic bardziej autentycznego niż indywidualność kobiety.

Zdjęcie wyraźnie pokazuje, jak stonowana była skóra, usta, włosy i oczy. Wyretuszowano niedoskonałości skóry, poprawiono nawet owal twarzy. Według Natashy to standardowa procedura dla każdego modela. Dlatego następnym razem, gdy zobaczysz kobiety o idealnej twarzy, wiedz, że najprawdopodobniej zastosowano filtry i makijaż.

Mam nadzieję, że te zdjęcia pomogą Ci zrozumieć, że wszyscy jesteśmy ludźmi, każdy z nas ma wady i to jest absolutnie normalne. Kochaj siebie i nie zapominaj, że prawdziwe piękno zawsze pochodzi z wnętrza.

Czytaj także: 15 kobiet, które nie wstydzą się swoich siwych włosów