Falowany bob: 11 najmodniejszych inspiracji!

Bardzo często właściciele falowanych włosów zaczynają się zastanawiać, jaką fryzurę powinni wybrać, aby wyglądać tak kobieco i stylowo, jak to tylko możliwe. Przede wszystkim fashionistki boją się eksperymentować, ponieważ kręconych loków czasami nie da się połączyć z wieloma ciekawymi i nietypowymi fryzurami.

Jednak nie powinieneś się denerwować, ponieważ nawet w przypadku włosów falowanych istnieją doskonałe opcje krótkich fryzur. Jednym z nich jest fryzura bob. Fryzura bob ma szereg zalet, dzięki czemu świetnie prezentuje się na włosach o dowolnej strukturze.

Krótki bob na falowane włosy

Krótki bob na kręconych włosach jest najbardziej odpowiedni dla wyrafinowanych i eleganckich kobiet. Jednocześnie krótkie loki tylko podkreślą subtelność natury i uatrakcyjnią wygląd damy. Najczęściej taką fryzurę uzupełniają ukośne lub wydłużone grzywki. Ta fryzura jest odpowiednia dla odważnych i pewnych siebie kobiet.

Długi bob na falowane włosy

Ta opcja strzyżenia, zdaniem stylistów, jest najlepszym wyborem dla pań w średnim i starszym wieku. Specjalny kształt i technologia wykonania sprawiają, że wydłużony bob-car jest bardzo kobiecy i delikatny. Punktem kulminacyjnym obrazu są falowane włosy, tworzące oszałamiającą objętość. Nawiasem mówiąc, ta fryzura może złagodzić szorstkie i kanciaste rysy twarzy, czyniąc je bardziej wyrafinowanymi i harmonijnymi.

Asymetryczny bob na falowane włosy

Główną cechą asymetrycznego bobu jest to, że loki o różnej długości układają się w nim chaotycznie. Ta fryzura sprawia, że ​​wizerunek kobiety jest bardzo odważny i niezwykły. Jednocześnie sama dama wygląda dość tajemniczo. Układanie włosów na schodach lub w kaskadzie zrekompensuje brak objętości, tworząc spektakularny i zrelaksowany wygląd.

Warstwowy bob na falowane włosy

Warstwowy bob to jedna z najlepszych opcji na kręcone włosy. Warstwowanie stworzone za pomocą nożyczek pomaga ułożyć loki we właściwym kierunku i stworzyć efektowną fryzurę. Ponadto nieco niechlujne fryzury, z nierównomiernie przyciętymi lub kręconymi włosami, wyglądają bardziej stylowo niż perfekcyjnie ułożone fryzury.

Jak wspomniano wcześniej, bob jest najlepszą opcją krótkiej fryzury do włosów falowanych. Dlatego kobiety mody, które naturalnie mają kręcone loki, powinny zwrócić szczególną uwagę na tę fryzurę, ponieważ dzięki niej będą wyglądać jeszcze bardziej atrakcyjnie i promiennie.