Falowane włosy: 16 fryzur, które dodadzą twoim włosom objętości

Wiele kobiet z naturalnie prostymi włosami celowo wybiera falowane fryzury, aby dodać im objętości. Właściciele falistych loków w tym przypadku mają szczęście, ale przy wyborze fryzur są pewne niuanse.

Cechy falistych fryzur

Do modelowania owalu można połączyć średnią długość z drabinką, która oprawi policzki i wystające kości policzkowe. Przy rzadkich, ale kręconych włosach warto skrócić koronę.

Faliste fryzury nie nadają się do rozstania. Daj pierwszeństwo rozstaniu z boku, będzie wyglądać harmonijnie. Grzywka powinna być długa i ułożona z jednej strony. Przestrzegając tych prostych zasad, uzyskasz idealną fryzurę.

Stylowe fryzury dla właścicieli kręconych włosów

Pamiętaj, że stylizację będziesz musiał wykonać w domu, więc priorytetem będą opcje, które nie wymagają częstej konserwacji. Tradycyjna krótka fryzura w dłuższej i falistej modyfikacji prezentuje się bardzo stylowo. Zaokrąglony kształt fryzury działa odmładzająco i maskuje zmiany związane z wiekiem.

Fryzura carre jest uniwersalna i może być wykonana w różnych wersjach. Jednak nie wszystkie z nich będą wyglądać idealnie na kręconych włosach. Wybierz klasyczny kwadrat – ten kształt nie będzie Ci się nudził ze względu na lekką falistość kroju.

Modna fryzura typu bob-carre, ulubiona przez wiele kobiet: to starannie zaprojektowany tył głowy i wydłużone pasma z przodu. Bardzo często dziewczyny o prostych włosach wykonują falistą stylizację tej fryzury, powodując celowe zaniedbanie

Fryzura warstwowa to oryginalna i efektowna fryzura, świetnie sprawdzi się u kobiet w dojrzałym wieku. Kaskada pozwala nadać włosom blasku i objętości, doskonale odmładza, nadaje wyrazistości obrazowi i odwraca uwagę od niedoskonałości. Istnieje wiele nowoczesnych odmian, które można bezpiecznie zastosować do każdego wyglądu.