Eleganckie pomysły na noszenie długiej koszuli w tym sezonie

Długa koszula to trend, który od ponad sezonu jest w czołówce. Dziś nauczymy Cię, jak z długich i stylowych koszul tworzyć modne stroje na co dzień, a także na odświętne okazje.

#1

Modny look, prezentowany przed Tobą, składa się z długiej koszuli z abstrakcyjnym wzorem oraz czarnych spodni z wysokim stanem. Eksperci mody zalecają włożenie części koszuli do spodni z wysokim stanem.

#2

Spektakularna długa koszula oversize + jeansy +  szpilki + obszerna biżuteria + modny wzór torebki. Idealny styl, który sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i na specjalne wydarzenie.

#3

Koszule dżinsowe, proste, a także obszerne można śmiało łączyć ze skórzanymi spodniami i obcasami.

#4

Za duża biała koszula + kontrastowa kamizelka + przycięte rozszerzane spodnie + kolorowa torebka to świetny strój. Występuje w wielu wariantach, które każda nowoczesna kobieta może zrobić sama.

#5

Sportowo-szykowne spodnie tego sezonu to również świetne połączenie z wydłużonymi, asymetrycznymi koszulami. Jako obuwie możesz używać zarówno butów, jak i płaskich sandałów.

#6

Jasnoróżowa koszula w połączeniu z szarymi bojówkami i szpilkami to stylowy i nowoczesny strój.

#7

Długie koszule z wycięciem z tyłu tworzą niezbędny look. Model ten można łączyć z prostymi klasycznymi spodniami.

#8

Asymetrycznie schowana w dżinsach, wydłużona koszula + masywny łańcuszek to idealny minimalistyczny look, który mogą stworzyć w tym sezonie panie w każdym wieku.

#9

Klasyczny strój, składający się z białej koszuli i spodni. Styliści proponują połączenie go z efektownymi czapkami i prostymi oversizowymi kurtkami.

#10

W tym roku przyda się luźna koszula-tunika z prostymi spodniami lub obcisłymi dżinsami. Eleganckie sandały  będą udanym uzupełnieniem stylizacji z długimi koszulami.

#11

Długa koszula + obcisłe dżinsy + szpiczaste buty + czarna kurtka doda wyjątkowego stylu, w którym każdy element jest szykownie połączony ze sobą.