Eleganckie Paznokcie na Jesień: TOP 20 Cudownych Inspiracji!

Piękny i zadbany manicure jest ważny zarówno dla wyglądu kobiety, jak i dla jej samopoczucia i pewności siebie. Kobiety czują się piękniejsze i pewniejsze, gdy wiedzą, że ich dłonie i paznokcie wyglądają nieskazitelnie. Oto 20 wzorów paznokci, które tej jesieni upiększą Twoje dłonie.

Beżowy manicure

Na krótkich paznokciach świetnie wyglądają jasne odcienie. Są bardziej luksusowe i pełne wdzięku niż ciemne kolory. Palce zaczynają wyglądać magicznie, bardzo kobieco. Wygląd kobiety zmienia się na lepsze.

Wiele osób kojarzy delikatną kolorystykę z młodością i dzieciństwem. Kobieta o podobnym kolorze na paznokciach wygląda znacznie młodziej.

Projekt z minimalnymi dekoracjami

Jeśli nie lubisz monochromatycznych paznokci, możesz rozcieńczyć podstawowy odcień kamykami, brokatem, paskami i innymi jasnymi akcentami. Brokat prezentuje się bardzo harmonijnie w połączeniu z delikatnymi odcieniami różu.

Kontrast pomiędzy kolorami i fakturami doda Twoim paznokciom wyrazistości. Uważaj jednak na ilość brokatu. Zadaniem dekoru jest ożywienie manicure, a nie przeciążenie go zbytnio.

Czerwone paznokcie

Taki manicure jest dobry na słoneczne jesienne dni. Ekspresyjny, żywy, ponętny, romantyczny. Ten fason idealnie pasuje do eleganckich i pewnych siebie kobiet, które chcą podkreślić swój ognisty temperament i niezależność.

Wzór doda Twojemu manicure niezrównanego uroku i będzie wyglądał równie dobrze na krótkich, jak i długich paznokciach.

Wzory z woskiem perłowym

Nowoczesna technologia pomaga zamienić paznokcie w perły. Puder, który wciera się w lakier na płytce paznokcia, pozwala uzyskać perłowy połysk. Ten wzór nie wygląda zbyt krzykliwie, ale jest bardzo strojny. Przyciąga uwagę w podobny sposób jak każda błyszcząca powierzchnia.

Klasyczny francuski manicure

Wszystkie kobiety chcą wyglądać elegancko, stylowo i atrakcyjnie. Styliści twierdzą, że kobieca uroda zaczyna się od paznokci, a jednym z najpopularniejszych i najbardziej uniwersalnych rodzajów manicure jest manicure francuski, który dzięki swojej elegancji i wszechstronności jest odpowiedni dla wszystkich kobiet.

Czytaj więcej: Manicure dla bogatych kobiet: 7 kolorów które są pożądane w drogich salonach!