Eleganckie i dyskretne: stylizacje paznokci w minimalistycznym stylu!

To jeden z najłatwiejszych sposobów na uzyskanie uroczego i oryginalnego projektu paznokci. Stempel to stosunkowo nowy produkt, za pomocą którego bez wysiłku można uzyskać różne wzory paznokci. Ten zestaw umożliwia nałożenie pożądanego wzoru. Oto kilka modeli, które mogą Cię zainspirować.

Motyw roślinny

Zawsze mile widziane są motywy kwiatowe i roślinne, które idealnie współgrają z delikatną tonacją paznokci i podkreślają delikatną naturę kobiety.

Wzory z kwiatami

Pastelowe paznokcie dodadzą Twoim dłoniom odrobiny naturalnej miękkości i delikatności, której tak bardzo nam dzisiaj brakuje. Z drugiej strony, aby manicure nie wyglądał nudno, można go rozcieńczyć kwiatowymi wzorami. W tym sezonie modne są delikatne kwiaty w stylu prowansalskim, które nadają niepowtarzalny francuski urok.

Styl geometryczny

Jednym z głównych trendów tego sezonu są paznokcie z geometrycznymi wzorami. Są stylowe, proste i wyraziste. Ponadto są bardzo uniwersalne, dzięki czemu dobrze prezentują się niezależnie od stroju czy sytuacji.

Brokatowe paznokcie

Jeśli nie lubisz monochromatycznych paznokci i chcesz się wyróżniać, możesz rozcieńczyć odcień bazowy kamykami, brokatem i innymi jasnymi akcentami. Kontrast pomiędzy kolorami i fakturami doda Twoim paznokciom wyrazistości, a także doda modnego wyglądu.

Minimalistyczne wzory

W ostatnich latach modny jest minimalizm. Dlatego akcenty nie powinny mocno się wyróżniać. Z reguły, aby ożywić podstawowy ton, kobiety używają błyszczącej powłoki i dodają akcenty podkreślające ich indywidualność – gwiazdy, kwiaty, brokat, wzory geometryczne, abstrakcyjne wzory, symbole itp. Sekretem jest nie przesadzać.