Elegancki francuski manicure: 35 pięknych pomysłów

Francuski manicure jest zawsze w modzie! Wszystkie kobiety uwielbiają ten styl, ale po pewnym czasie klasyczny manicure może wydawać się nudny, a Ty zapragniesz czegoś nowego. Dlatego jeśli lubisz eksperymentować, proponujemy Ci nowe spojrzenie na manicure francuski.

Francuski manicure – Najlepsze pomysły na french

Francuski manicure jest dziś niezwykle różnorodny. Niezwykłe, dyskretne dodatki idealnie wpasują się w elegancką kompozycję o klasycznym typie.

Dziś motywy geometryczne są istotne, ale doskonale łączą się z innymi rodzajami dekoracji. Czarny ornament w połączeniu z fantazyjnym manicure wygląda szczególnie drogo i szykownie. Taki noir może ozdobić jedną lub więcej płyt akcentujących.

A czasami podział kolorów we francuskim manicure całkowicie znika i oferuje coś nowego. Odcienie wtapiają się lub stają się gradientem, który wygląda super efektownie i po prostu niesamowicie.

Manicure francuski wydaje się mieć nieskończoną ilość wariacji, zaczynając od opcji zbliżonych do klasyki, a kończąc na wariantach ultranowoczesnych, spektakularnych, a nawet ekscentrycznych.

Uważa się, że cyrkonie mają dodać więcej blasku francuskiemu manicure. To nie jest prawda. Francuski z dżetów wygląda jednocześnie powściągliwie i odświętnie.

Nawet stylowy manicure francuski będzie wyglądał inaczej i pięknie z dodatkiem brokatu, niezależnie od tego, czy masz krótkie, czy długie paznokcie.

Jasne akcenty (czerwony, srebrny, złoty) przyciągają uwagę, głębokie tony uspokajają, a żywe (żółty, zielony, różowy) poprawiają nastrój. O dziwo, ale wyrazisty kolor paznokci staje się dominujący i nadaje ton całemu wizerunkowi.

Kto powiedział, że bazy nie można pokolorować? Stylowe kobiety wybierają głębokie, monochromatyczne odcienie, zarówno matowe, jak i z brokatem.

Czytaj więcej: 7 odcieni włosów, które sprawią, że będziesz wyglądać na starszą.