Elegancki francuski manicure: 27 pięknych pomysłów

Estetyka manicure francuskiego pozostaje jedną z najbardziej pożądanych. Ten rodzaj wzornictwa nie wychodzi z mody i wygląda drogo i ma wysoki status. Francuski manicure jest dziś niezwykle różnorodny. Niezwykłe, dyskretne dodatki idealnie wpasują się w elegancką kompozycję o klasycznym typie.

Piękne paznokcie french

Spektakularne detale świetnie prezentują się w klasycznym francuskim manicure. Na przykład luksusowe złote motyle będą dość zauważalne i przyciągną uwagę. A jeśli nie lubisz złota, jest wyjście, szykowne motyle w szaro-białej palecie prezentują się świetnie.

Czarny manicure francuski nie jest nowym pomysłem. Ten manicure noir można uzupełnić dowolnym czarnym wzorem, przynajmniej tymi samymi motylami.

Delikatne odcienie niebieskiego, klasycznej bieli, romantycznego różu, wesołej zieleni – wybór odcienia można dobrać według własnego gustu.

Niezanikająca florystyka, która jest szczególnie istotna w ciepłym sezonie, również nie rezygnuje ze swoich pozycji. Postaw na delikatne, pozbawione wyrazu kwiaty. Jeśli chodzi o tło dla wystroju, projektanci proponują nie filozofować i wybrać idealną biel.

Wciąż modne jest tradycyjne rozwiązanie – klasyczny french manicure oraz delikatna ażurowa kwiaty. Wystrój może być lakoniczny, spokojny lub bardzo wyrazisty. Możesz dodać cyrkonie, aby uzyskać świąteczny projekt.

Ogólnie rzecz biorąc, motywy florystyczne są najbogatszym źródłem tworzenia różnych pomysłów. Kwiaty idealnie komponują się z różnymi francuskimi manicure – jaskrawym różem, wiśniową bielą. Wszystko zależy od Twojego wizerunku.

Misterny ażurowy wzór to kolejny luksusowy dodatek do francuskiego designu. Jako podstawę możesz wziąć modny niebieski lub szlachetny szary.

Translucent nude jako baza to tradycyjne rozwiązanie w tego typu wzornictwie. Aby manicure był bardziej żywy i złożony, poeksperymentuj z brzegiem paznokci – może być bardzo ciekawie wykonany.

Jasne odcienie są idealne. Obramowanie w kolorze żółtym, niebieskim, liliowym – prezentuje się efektownie. Palce akcentujące można ozdobić bardzo wyraziście.

Cienkie, pełne wdzięku gałązki, ozdobione kwiatami, w połączeniu z marynarką prezentują się bardzo wyrafinowanie.

Czytaj więcej: Po co nakładać olej z ryb na twarz przed snem?