Elegancja pochodzi z wnętrza: 2023 fryzury na krótkie włosy

Fryzura to podstawowy element wizerunku każdej kobiety. Wybór krótkiej fryzury nie jest łatwym zadaniem. W tym procesie bardzo ważne jest, aby wziąć pod uwagę nie tylko popularność samej fryzury, ale także jej wszechstronność. Powinna pasować do kobiety, podkreślać urodę i ukrywać mankamenty. Dziś przedstawimy Ci najpopularniejsze fryzury w 2023 roku na krótkie włosy.

Obszerne bixie

Bixie pojawiło się niedawno. Nazwa tej fryzury jest połączeniem boba i pixie, podobnie jak sam kształt. Od pixie fryzura nabrała kształtu, a od boba długość. Na pierwszy rzut oka ta fryzura przypomina nieco kaskadę dla krótkich włosów, ale w bardziej wyrazistej formie. Dlatego idealnym stylem dla bixie jest objętość. Fryzura sprawi, że kobieta będzie wyglądać bardzo delikatnie. 

Falowany bob to połączenie bob-carre z podkreślonymi końcami włosów. Strzyżenie ma równomierne przejście, a końce są podkreślone. Ten typ fryzury typu bob jest najczęściej proponowany paniom, którym brakuje objętości włosów. Najbardziej odpowiednim stylem do takiej fryzury są lekko falujące pasma włosów. Styliści mówią, że bob w 2023 roku jest najpopularniejszą fryzurą, jaką wybierają  zarówno dojrzałe, jak i młode kobiety.

Cefal

Krótka fryzura typu cefal w połączeniu z odważną grzywką wygląda bardzo modnie. Taką fryzurę należy pozostawić w naturalnej, nieco niechlujnej formie, aby na głowie obecne były pojedyncze włosy. Nowoczesna fryzura nie jest tak chaotyczna. W 2023 roku kształt jest gładszy, co dodaje kobiecie oryginalności i świeżości.

Francuski bob

Szykowna fryzura z krótkim bobem w stylu francuskim od dawna podbija serca kobiet. W tego typu fryzurze występują lekko falujące grzywki, a długość jest utrzymywana na poziomie płatka ucha. Całe piękno fryzury polega na tym, że nie powinna być elegancka, wręcz przeciwnie, piękno francuskiego boba polega na zwiewności i lekkości. Ta krótka fryzura stała się głównym trendem wśród krótkich fryzur na rok 2023.

Mixie

Kolejna łączona fryzura oparta na pixie i garconie. Wygląda niesamowicie modnie. Główną cechą jest stopniowanie wzdłuż włosów, ale poza tym każda kobiera może wybrać detale, które jej odpowiadają, na przykład długą grzywkę lub krótką fryzurę.

Nie każda kobieta może zdecydować się na krótką fryzurę. Ale w 2023 roku są modne wydłużone fryzury, które dodadzą wizerunkowi kobiety więcej kobiecości i lekkości. Wybierz fryzurę, która może łatwo zmienić Twój wygląd na lepsze.


Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!