Efektowny manicure na wiosnę – 20 najpiękniejszych wzorków

Kobiecy i luksusowy wygląd jest niemożliwy bez pięknego manicure. Często kobiety chcą czegoś oryginalnego, ale niezbyt pretensjonalnego. W tej kolekcji znajdziesz eleganckie pomysły na zdobienia paznokci na każdy gust i styl.

Piękne wzory na paznokcie

Złożone kompozycje mogą wyglądać stylowo i wyrafinowanie. Trochę frencha, trochę gradientu, trochę folii – a Twoje paznokcie będą wyglądać idealnie.

Wielokolorowe paznokcie wciąż są w modzie. Najważniejsze jest uzupełnienie wyboru kwiatów pięknym wystrojem.

Błyskotliwe detale mogą zmienić nawet surowy szary lub czarny pigment w coś niesamowicie pięknego.

Florystyka we wszystkich odmianach jest doskonała o każdej porze roku. Nieważne, co wybierzesz – czarny wyrafinowany wzór na białym tle, lakoniczna kompozycja nude czy różnokolorowe kwiatostany. Pozytywne gwarantowane!

Kontrast i geometria to doskonały tandem, który na pewno podniesie stopień optymizmu.

Jasne zestawy są szczególnie istotne w szare dni. Bez względu na to, jaki pigment wybierzesz jako podstawę, palec akcentujący może być chwytliwy i wyrazisty.

Żółto-pomarańczowa ekstrawagancja to idealne rozwiązanie na stworzenie pozytywnego nastroju w nudnym poza sezonem. Delikatne serduszka, surowe linie, wyraziste cyrkonie czy oryginalna abstrakcja – Ty wybierasz.

Kolejnym hitem sezonu jest niebieska gamma. Wszystkie odcienie tej palety będą odpowiednie i pożądane w różnych technikach.

Neutralne odcienie i lakoniczny minimalistyczny wystrój będą pasować tym, którzy nie lubią przyciągać wzroku.

Wszystkie odcienie czerwieni to klasyka, nie podlegająca modzie. Wybierz ton, który Ci odpowiada.

Połączenie francuski manicure i złotego dekoru, który stał się już tradycyjny, spodoba się romantycznym naturom.

Czarna koronka na cielistym tle to wykwintna kompozycja dla namiętnych fashionistek, które uwielbiają być w centrum uwagi.

Wybierz swoją wersję manicure i pozwól, aby Twój nastrój był zawsze na topie!