Efektowny manicure na wiosnę – 15 najpiękniejszych wzorków

Świeże pomysły na manicure są zawsze poszukiwane, ponieważ każdego miesiąca, a jeszcze częściej, trzeba wymyślić coś nowego. W tej kolekcji znajdziesz różne pomysły na stylizację paznokci. Nadają się zarówno na co dzień, jak i na wieczór.

1. Manicure z kroplami

Teraz jest popyt i popularność matowe paznokcie z zamarzniętymi „kroplami wody”. Ta powłoka wygląda bardzo oryginalnie, może stać się ciekawym akcentem całego stroju. Może nadszedł czas, aby przyjrzeć się bliżej.

2. Manicure 3D

Mistrzowie oferują ciekawe projekty „wolumetryczne”. Możesz mieć perłowe koraliki na paznokciach, prawdziwe kolczyki do paznokci. Dekor w postaci kamieni również wygląda niestandardowo. Oczywiście takie projekty wyglądają bardzo ekstrawagancko, więc powinny być jedynymi akcentami obrazu.

3. Futurystyczny manicure

Manicure to dziedzina, która jest ciągle odkrywana na nowo i co roku pojawiają się nowe, coraz ciekawsze kreacje. Ostatnio modne są spersonalizowane, futurystycznie wyglądające wzory paznokci. Czas więc uwolnić swoją wyobraźnię i stworzyć modny manicure, który będzie Cię reprezentował.