Dżinsy – 5 błędów, których musisz unikać

Dżinsy to najwygodniejszy, niezbędny i ulubiony element każdej damskiej garderoby. Ponieważ z ich pomocą łatwo i prosto stworzyć modny i stylowy wizerunek. Ale dzieje się też odwrotnie – jeśli są noszone niepoprawnie. Oto 5 sytuacji, w których dżinsy wszystko psują.

1. Dżinsy z kozakami za kolano

Takie połączenie wypacza strój i sprawia, że ​​nogi wyglądają na krótsze. A do tego wygląda śmiesznie i nie na miejscu. Generalnie styliści zalecają, aby raz na zawsze zrezygnować z obcisłych strojów na rzecz o swobodnym kroju lub oversize.

2. Dżinsy wsunięte w botki

To samo można powiedzieć o połączeniu butów za kostkę i dżinsów. Ten tandem wygląda niechlujnie i pretensjonalnie. Nogi wyglądają na krótsze, a strój wygląda dziecinnie. Aby uzyskać harmonijny wygląd, spodnie powinny kończyć się tuż nad butami. W przeciwnym razie, dlaczego styliści wymyślili długość 7/8?

3. Zbyt długie dżinsy

Nie noś dżinsów ze stretchem. Zobacz na etykiecie procentowy udział elastanu, lycry lub spandexu. Odsetek ten nie może przekraczać 3%. Rozciągnięte dżinsy jeszcze nikogo nie odmłodziły. Wręcz przeciwnie, wyglądają staroświecko i zaniedbane. Przy okazji, jeśli twoje dżinsy wyglądają na obcisłe, nie spiesz się z ich rezygnacją. Dżinsy zawierają elastan i z czasem staną się szersze.

4. Dżinsy z wysokim stanem

Najmodniejszym modelem jeansów są jeansy z niskim stanem. Z ich powodu brzuch staje się długi i masywny, nogi krótkie, biodra obfite, a kostki strasznie cienkie. Odpowiednio najkorzystniejszym modelem są jeansy z wysokim stanem. ALE. Nie popadaj w skrajności. Dżinsy, które sięgają do piersi, nie upiększyły żadnej kobiety.

5. Podarte dżinsy

Podarte dżinsy wyglądają niechlujnie. I nie wygląda to dobrze także na młodych dziewczynach. Moda na podarte dżinsy była raczej wyjątkiem potwierdzającym regułę niż prawdziwym trendem. A zasada mówi, że najbardziej elegancko prezentują się modele klasyczne, o minimalistycznym wystroju.