Dlaczego nasze wiekowe kobiety wyglądają jak babcie, a cudzoziemki wyglądają jak eleganckie damy?

Osobowość kobiet po 60. roku życia w naszym kraju ukształtowała się w dobie totalnego niedoboru. Wyglądanie jasno było uważane za wręcz nieprzyzwoite.

Teraz nie ma takich problemów, ale zwyczaj ubierania się skromnie, ale gustownie, pozostał. A co jest złego w wyglądaniu jak ta kobieta w wieku 60+. Nie możesz nazywać jej starą kobietą.

Dzienny wygląd kobiety w średnim wieku może być również jasny i przytulny. Pani na tej ilustracji nie można nazwać babcią.

Jeśli jasne kolory nie są w twoim guście, możesz spróbować stylowego i dyskretnego wyglądu. Zwróćcie uwagę, nic prowokującego, tylko odważny, modny styl spodni i wyraźnie markowe buty Mary-Jane.

Odzież w jasnych kolorach nie jest odpowiednia dla każdego regionu. Jeśli przemysł wydobywczy i metalowy dokonał zmian w Twojej garderobie, wypróbuj ten wygląd.

Dodaj jasne akcenty do czarnej kokardki. Na przykład jak te wesołe Japonki. Swoją drogą strój jest świetny dla kobiet z nadwagą. Możesz dodać blasku codziennemu wyglądowi bez grzeszenia przeciwko dobremu smakowi.

Jedyną jasnością, której należy unikać w wieku dorosłym, jest mocny makijaż. Zwłaszcza w ciągu dnia. W odzieży trzeba wybrać przede wszystkim naturalne materiały, świeżość, rozsądną odwagę i wygodę.

Czytaj więcej: Stylowa 50-latka – jak wyglądać modnie i młodo?