Dlaczego księżniczki są takie piękne? 5 sekretów urody z rodziny królewskiej

Przedstawiciele rodów królewskich prawie zawsze wyglądają idealnie. Kate Middleton, Meghan Markle i inne znane szlachcianki mają cały orszak stylistów. Możemy jednak pożyczyć ich sekrety piękna, aby zawsze pozostać na szczycie!

1. Użyj oleju z dzikiej róży

W 2015 roku (powołując się na anonimowe źródło), US Weekly poinformował, że księżna Cambridge codziennie używa olejku z dzikiej róży do pielęgnacji skóry. Dlatego Kate Middleton zawsze ma taką świeżą twarz! Nie jest to zaskakujące, ponieważ olejek z dzikiej róży jest aktywnie wykorzystywany w kosmetyce i medycynie do różnych celów. Działa uspokajająco i leczniczo, a także przyspiesza regenerację komórek, przez co jest niezastąpionym narzędziem do walki ze starzeniem się.

2. Utrzymuj zrównoważony makijaż

Jasne malowanie oczu i ust jest uważane za złą formę. Większość stylistów radzi skupić się na jednej rzeczy, aby obraz nie wyglądał zbyt wulgarnie. Warto również zastanowić się nad podkreśleniem brwi. Potwornych tatuaży, nienaturalnej kolorystyki czy dziwacznych kształtów brwi nie zobaczysz wśród szlachcianek. Brwi powinny wyglądać tak naturalnie, jak to tylko możliwe, nawet jeśli musisz je wymodelować lub pokolorować na ciemniejszy lub jaśniejszy odcień.

3. Wykonuj ćwiczenia twarzy

W wywiadzie dla Birchbox z 2014 roku Meghan Markle przyznała, że ​​wykonuje ćwiczenia twarzy, dzięki którym jej policzki i linia żuchwy wyglądają na bardziej wyraziste. Należy dodać, że taka gimnastyka pozwala nie tylko nadać wyraźniejszy kształt rysom twarzy, ale także zapobiega pojawianiu się zmarszczek. Teraz Megan ma prawie 40 lat, ale jej twarz wygląda znacznie młodziej. Czy Ty też chcesz zachować młodość na długie lata? Następnie naucz się kompleksów jogi twarzy!

4. Noś eleganckie, proste ubrania

Ten styl wybierają pewne siebie, inteligentne, niezależne kobiety, które nie chcą podkreślać swojego bogactwa luksusowymi ubraniami. Ich wygląd wyróżnia szlachetna powściągliwość i minimalizm. Trend normcore charakteryzuje się chęcią, by wyglądać „normalnie”. Ale to nie znaczy, że zwolennicy tego stylu noszą absolutnie jakiekolwiek ubrania. Wręcz przeciwnie, bardzo starannie dobierają ubrania, aby zawsze wyglądały elegancko i stylowo

5. Unikaj słońca

Sunburn jest teraz w modzie i to jest fakt. Wypożyczamy leżaki, chodzimy do solarium, jeździmy do resortów – i zawsze popisujemy się opalenizną. Teraz idealna opalenizna utożsamiana jest z oznaką dobrobytu. Ale czy to jest dobre dla naszej urody? Nie jest tajemnicą, że ciągłe przebywanie na słońcu może powodować piegi, które wyglądają jak plamy starcze, objaw starzenia się skóry. Od częstych oparzeń słonecznych skóra szybciej się marszczy, staje się sucha i cienka.