Delikatny modny manicure: 20 pięknych pomysłów

Lekkie motywy w stylizacji paznokci są zawsze aktualne dzięki ich wszechstronności i delikatności. W tym sezonie styliści zalecają pozostanie przy najbardziej lakonicznych kompozycjach.

Piękne wzory na paznokcie

Koniecznie zwróćcie uwagę na świeże, pastelowe piękne kolory. Kremowe, białe, mleczne, jasnożółte, jasnoróżowe idealnie komponują się z różnymi rodzajami odzieży.

Paznokcie nude wyglądają naturalnie, schludnie i współcześnie, zwłaszcza krótkie modele. A o ile wiemy, nic nie jest bardziej kobiece niż naturalność. Dla dodatkowej wyrazistości można je ożywić brokatem i kamykami.

Różowe paznokcie są prawie tak popularne, jak modele białe i nude. Nic dziwnego, bo taki manicure jest wyrazisty, elegancki i wygląda jak najbardziej kobieco.

Lazurowe tony są delikatne, nie denerwujące i naprawdę urocze. Nadadzą Ci rozmarzony, szlachetny i elegancki wygląd. Lazurowe odcienie są uniwersalne, dzięki czemu pasują do każdego stroju i można je łatwo rozcieńczyć brokatem lub innymi kolorami.

Ombre to styl manicure, w którym uzyskuje się gradient kolorów. Zwykle jasny odcień stopniowo przechodzi w ciemny ton, od podstawy do góry, ale działa również odwrotna formuła. Ombre to doskonały sposób na dodanie oryginalności manicure.

Jednym z głównych trendów tego sezonu są beżowe paznokcie z geometrycznym wzorem. Są stylowe, proste i wyraziste. Ponadto są bardzo uniwersalne, dzięki czemu dobrze prezentują się w każdym kontekście.

Zwykle, aby podkreślić swoją indywidualność i nadać paznokciom wyrazistości, kobiety sięgają po motywy kwiatowe, wzory geometryczne, wzory abstrakcyjne lub odwrotnie, tony metaliczne z brokatem, aplikacje dekoracyjne, kryształy, brokat, kamyki czy perełki.