Jak pięknie malować paznokcie? 15 eleganckich wzorów

Kobiecy I luksusowy wygląd jest niemożliwy bez pięknego manicure. Często kobiety chcą czegoś oryginalnego, ale niezbyt pretensjonalnego. W tej kolekcji znajdziesz eleganckie pomysły na zdobienia paznokci na każdy gust I styl.

Piękne wzory na paznokci

Monochromatyczne paznokcie nude to idealne rozwiązanie w każdej sytuacji. To uniwersalny wzór, który pasuje na każdą okazję i wygląd.

Jeśli chcesz jakoś ożywić kompozycję, dodaj elementy geometryczne: są punkty, linie, kształty różnych typów. Najważniejsze, żeby wszystko było eleganckie.

Francuski manicure jest dobry, ponieważ możesz dodać dowolne opcje wystroju – geometrię, florystykę.

Beżowe wykończenie w matowym wykończeniu to doskonały wybór na nieskazitelną stylizację. Jasne odcienie z matowym wykończeniem wyglądają drogo, miękko, stylowo.

Paznokcie monochromatyczne mogą być bardziej wyraziste, dodając odrobinę połysku. Do tego nadają się brokat, folia, kamienie. Najważniejsze, żeby nie przesadzać, ważne jest, aby pozostać w ramach delikatnej elegancji.

Minimalistyczne trendy i lakoniczny wystrój można doskonale ze sobą łączyć. Połącz biel i beż, nude i geometrię, dodaj trochę blasku. Nie trzeba brać wszystkiego na raz, ale odrobina eklektyzmu nie zaszkodzi.

Jeśli lubisz wyraziste rysunki, wybierz jeden akcentujący gwóźdź do ich wykonania. Resztę pozostaw w trybie monochromatycznym.

Nie zapomnij o motywie roślinnym jesienią. W lakonicznym stylu wygląda harmonijnie i stylowo.

Wybór pomysłu na manicure zależy nie tylko od Twojego gustu, ale także od stylu, projekt powinien pasować do obrazu tak harmonijnie, jak to możliwe.