Delikatny manicure na krótkie paznokcie: zdjęcia tegorocznych trendów

Delikatny manicure na krótkie paznokcie w 2022 roku jest tak różnorodny, że wiele kobiet staje przed trudnym wyborem odcienia i wzoru nowego manicure.
Mówimy o najmodniejszych delikatnych odcieniach idealnych krótkich paznokci. Pokazujemy zdjęcia z inspirującymi pomysłami.

Jednokolorowy manicure na krótkie paznokcie

Pastelowe odcienie na krótkich paznokciach to powszechne rozwiązanie, gdy nie ma na nich nadruków i wzorów. Ale manicure mono wygląda dobrze również z użyciem cekinów, folii lub matowego topu.

Mleczny

Modne paznokcie w modnym mlecznym odcieniu. Tutaj możesz zastosować efekty błyszczące i matowe, a także naturalne motywy i manicure w stylu minimalizmu.

Róż

To pudrowy odcień różowego, który będzie wyglądał naturalnie i delikatnie na krótkich paznokciach. I nadaje paznokciom odrobinę delikatności i magii. Wypróbuj dwukolorowe kombinacje z różowym lakierem, na przykład z szarym, beżowym, mlecznym, niebieskim. Możesz uzupełnić jasnoróżowy manicure jasną dekoracją. Na przykład srebrny liść/brokat na różu wygląda wyjątkowo uroczo i modnie.

Jasnożółty

Modny jasnożółty kolor to bardzo uniwersalny odcień, niezależnie od stylizacji paznokci dodaje urody. I oczywiście wygląda delikatnie i modnie.

Delikatny francuski manicure na krótkich paznokciach

Aby stworzyć delikatny manicure, najlepiej wykonać francuski manicure w pastelowych kolorach – nowość dla tych, którzy są zmęczeni klasyką. Lekkiej ekstrawagancji dodają wzory i elementy dekoracyjne. Udekoruj końcówki paznokci delikatnymi wzorami w stylu abstrakcji, geometrii lub w naturalnym motywie.

Modny manicure z elementami roślinnymi

Delikatny design krótkich paznokci nie wyklucza rysunków. A modny manicure zawsze możesz uzupełnić jasnozielonymi listkami lub złotą/srebrną folią.

Matowe paznokcie

W matowym manicure świetnie prezentują się stylizowane drobne kwiatki o różnych odcieniach. Oprócz dyskretnej grafiki – czarno-białej. I nie zapomnij o modnym wykończeniu z akcentowanymi czarnymi płatkami – trochę jak jajka przepiórcze.