Delikatny modny manicure: 25 eleganckich wzorów

Piękna stylizacja paznokci ma niesamowitą zdolność do rozweselania, dawania pozytywnego, a nawet energetyzującego. Do codziennych stylizacji należy wybierać lekkie i dyskretne kompozycje. W tej kolekcji znajdziesz wiele zachwycających niebanalnych pomysłów na modne zdobienia paznokci.

Piekne wzory na paznokcie

Niebieski motyl, różowy kwiat, niebieska gałązka, cienka ważka – najważniejsze, aby wszystko było wyrafinowane i przewiewne. Powłoka główna może być matowa lub błyszcząca, biała, perłowa lub w odcieniu najjaśniejszego pastelu.

Wszystkie odcienie niebieskiego będą na topie w tym sezonie, więc możesz wybrać swój ulubiony odcień. Świeży niebieski jest idealny dla kobiecych stylizacji, jasny niebieski dla wyrazistego i zauważalnego, głęboki granat dla tajemniczego i niezwykłego. Możesz też po prostu dodać niebieski brokat do cielistego tła – okaże się oryginalny i efektowny.

Kolor różowy jest odpowiedni przez cały rok, ale spokojne, jasne odcienie bez kwasowości wyglądają na droższe i szanowane. Szczególnie dobrze komponują się z kwiatowym dekorem – eleganckim, kobiecym, romantycznym. Możesz uzupełnić zestaw śnieżnobiałą powłoką lub pozostawić całą podstawę w różowym odcieniu.

Czysta geometria również nie traci na popularności. Takie elementy dekoracyjne można łączyć z błyszczącymi detalami lub motywami kwiatowymi – w każdym razie okaże się to bardzo zauważalne i stylowe.

Czarny to jeden z uniwersalnych kolorów, ma niezrównany urok i można go nakładać na paznokcie niezależnie od stylizacji. Ale musisz wiedzieć, jak go rozcieńczyć, aby paznokcie wyglądały świeżo, wyraziście i stylowo.

Jasne kolory lata na paznokciach tworzą wyjątkowy nastrój. Użyj efektownego niebieskiego, namiętnego szkarłatu, wesołej cytryny i uzupełnij je lakonicznymi, spokojnymi odcieniami i detalami.

Piękny manicure może być inny, najważniejsze jest to, że Ci się podoba!