Delikatny i elegancki manicure: pomysły i efekty, które musisz wypróbować w tym sezonie!

Folia transferowa na paznokcie to aktualny trend manicure na 2023 rok. Tajemnica niesamowitej popularności tego wzoru tkwi w elegancji lekkich drobinek, ich miękkim połysku, nie olśniewającym, ale delikatnym.

Świecąca i mieniąca się folia

Ta efektowna i kobieca stylizacja wcale nie musi być długa i skomplikowana! Bazy kamuflujące do manicure oszczędzają czas, ale jednocześnie tworzą pożądany efekt. Ten manicure składa się z bazy, a także prześwitującej i delikatnej warstwy oraz modnego wzoru. Zapytaj swojej manicurzystki o takie paznokcie! 

Kolekcja PNB Supernova — 3 mleczne bazy nasycone holograficznym multi-foilem o kosmicznym połysku i opalizacji. Każdy odcień przywodzi na myśl odległe galaktyki i najbardziej niezwykłe rzeczy na nocnym niebie.

Rzeczy, na które należy zwrócić uwagę, to:

– Jasna struktura Kasjopei o modnym czerwono-różowym odcieniu.
– Tajemnicza struktura  z chłodnym, mistycznym wydźwiękiem. Symbolizuje smoka, który wiernie strzegł cennych złotych jabłek w ogrodzie bogini Hery.
– Przepiękny gwiazdozbiór Liry o czarującym złotym odcieniu. Lira, świecąca na niebie w pogodne noce, jest instrumentem muzycznym śpiewaka Orfeusza.

Zamień się w prawdziwą boginię dzięki temu złotemu efektowi

Ten model manicure wygląda tak, jakbyś ozdobiła swoje paznokcie złotem

Taki efekt uzyskasz wykonując manicure lakierami hybrydowymi z kolekcji Like a Goddess PNB. Gdyby starożytne greckie boginie były współczesnymi dziewczynami, ich paznokcie wyglądałyby tak!

– Potężna Hera – główna bogini Olimpu, prawdziwa kobieta biznesu.
Nosiłaby dokładnie taki manicure

– Bogini harmonii, patronka sztuki i mądrości, Atena wybrałaby półprzezroczysty brzoskwiniowy lakier hybrydowy ze złotymi drobinkami.

PNB to innowacyjny produkt do paznokci o bezpiecznej formule bez ostrych składników.

Ten nowoczesny manicure jest po prostu niesamowity. Ponadto w ogóle nie szkodzi paznokciom. Manicure to bardzo ważny element ogólnego wizerunku kobiety. To może jeszcze bardziej podkreślić jej kobiecość. Dlatego nie zaniedbuj tego aspektu.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!