Dawka śmiechu i dobrego humoru: przypadkowe zdjęcia, które obiegły świat w Internecie!

Patrząc na dobrą robotę fotografów ulicznych, sama zaczynasz postrzegać spacery nie tylko jako sposób na relaks i oderwanie się od problemów nagromadzonych przez cały tydzień, ale jako całą przygodę. Nawet zwykła wyprawa do sklepu może zamienić się w fascynującą historię, jeśli zaczniesz się rozglądać i zwracać uwagę na najdrobniejsze szczegóły. 

Najprostszym sposobem na zobaczenie interesujących historii, które wydają się nie istnieć, jest wyobrażenie sobie siebie jako reżysera lub myślenie jak słynne postacie filmowe. Albo wyobraź sobie, że jesteś gdzieś w Hollywood. Będzie jeszcze łatwiej, bo powstaje tam tyle świetnych filmów. Nawet mieszkając w małym miasteczku, zawsze możesz marzyć i myśleć samodzielnie, tak jak na przykład światowej sławy reżyser Quentin Tarantino kręcił swoje sceny.

Główną ideą jest to, że gdziekolwiek jesteś, na ulicach Twojego miasta zawsze dzieje się coś ciekawego. Najważniejsze, aby nie zapomnieć się rozejrzeć i obserwować. Dzisiejszy wybór zdjęć ulicznych posłuży jedynie jako przykład.

Gigantyczny przyjaciel

Kotokrowa w Twoim domu

Czas na drinka!

Jakie seksowne nogi

Łabędź z najdłuższą szyją, jaką kiedykolwiek ktoś widział

Idealne miejsce na toaletę

Niesamowita perspektywa

Coś tu chyba jest nie tak…

Kot z długim ogonem

Absolutnie fascynujące zdjęcia, zrobione praktycznie z niczego. Po raz kolejny udowadniają, że każdy najmniejszy szczegół ma znaczenie. Następnym razem, gdy wybierzesz się na spacer po mieście, rzuć sobie wyzwanie, aby znajdź jak najwięcej zbiegów okoliczności. Możesz także rzucić wyzwanie znajomym. Razem jest zawsze ciekawiej.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomym