Czy koty widzą duchy? Poznaj niesamowite zdolności kotów!

Koty to enigmatyczne i urocze stworzenia. Plotka głosi, że koty są połączone ze światem duchowym, bronią domu przed siłami zła, łączą nasz świat z zaświatami, mają moc uzdrawiania i mogą pochwalić się szóstym zmysłem. Czy to tylko mit? A jeśli tak, to dlaczego kot?

Jak kot rozpoznaje złe duchy w domu?

Złapawszy obecność złych duchów, kot długo przygląda się, określa jego istotę i obecność zagrożenia.

Kot może celowo omijać określone miejsce w domu lub wręcz przeciwnie, zwracać na nie nadmierną uwagę.

Kot może nagle zasyczeć i zjeżyć się na swojego ukochanego właściciela, jeśli właściciel wniósł do domu negatywną energię. Zdecydowanie powinieneś wziąć prysznic i wyprać ubrania, a także sprawdzić, czy nie przywiozłeś nieprzyjemnego prezentu od osoby, która życzy Ci krzywdy.

Jeśli Twój kot zrezygnował z regularnego jedzenia lub zabaw, a weterynarz twierdzi, że jest całkowicie zdrowy, możesz mieć w domu niechcianego gościa lub ujemnie naładowane przedmioty.

Czasami kot znika na kilka dni. W takim przypadku kot albo próbuje zabrać ze sobą negatywną energię, albo nie radzi sobie. W rzeczywistości kot nie wybiera swojego właściciela przypadkowo. Pamiętaj, kiedy w domu pojawił się twój ulubiony czworonóg. Często kot może pojawić się w trudnym momencie emocjonalnym. Po rozwodzie, w czasie kryzysu duchowego lub finansowego (tak na przykład przydarzyło się mojemu kociakowi).

Koty mają wyjątkową zdolność do zamiany energii negatywnej na energię pozytywną. Zauważają zarówno urazy fizjologiczne, jak i duchowe i zawsze są gotowi przyjść ci z pomocą, aby złagodzić twój ból.

Bardzo często kobiety, które przeżyły trudne rozstanie, wolą mieć kota lub kota. Wynika to z faktu, że koty zdecydowanie odczuwają kobiecą energię, obdarzają potrzebującym swoim uczuciem.

Nie trzeba dodawać, że zwracając uwagę na dziwne i nietypowe zachowanie swojego kociego przyjaciela, możesz oszczędzić sobie wielu kłopotów, to już nie jest tajemnica, nie bez powodu cenili je starożytni Grecy, Rzymianie i Egipcjanie.

Czytaj więcej: Co Twój kot próbuje Ci powiedzieć? Poznaj tajemnice kociej psychologii.