Czerwony manicure znów wraca do mody! 35 pięknych pomysłów

Wybierając manicure w kolorze czerwonym, rzucamy wyzwanie środowisku. Idealną opcją jest czerwony manicure, a główne trendy 2022 to: czerwony manicure ze złotem, matowy manicure, ombre, kurtka i piękne wzory na paznokciach.

Oczywiście kolor czerwony ma silną, atrakcyjną energię. Na przykład, kiedy widzimy dziewczynę w czerwonej sukience, trudno jest od niej odwrócić wzrok. A jeśli chcesz zwrócić na siebie uwagę, skorzystaj z magicznych właściwości czerwonego manicure.

1. Czerwony francuski manicure

Czerwony francuski manicure będzie najbardziej odpowiedni w sytuacji, w której musisz umieścić minimalne akcenty. To może być świetny wybór do manicure do biura. Zgrabne czerwone końcówki na paznokciach wyglądają bardzo kobieco i trochę zalotnie. Czerwony french ze względu na swój kontrast jest idealna na ciepły sezon. Możesz zrobić czerwoną french pod biurowym dress codem, pod luksusową suknię wieczorową, a nawet pod suknię ślubną.

2. Czerwony matowy manicure

Modny matowy manicure wygląda nieporównywalnie na paznokciach, a zwłaszcza jeśli chodzi o czerwień. Czerwony matowy manicure pasuje do różnych technik stylizacji paznokci, takich jak manicure gradientowy i ombre. Wypróbuj również matowy manicure w kolorze czerwonym z błyszczącymi elementami na paznokciach. Udekoruj pojedynczy gwóźdź cyrkoniami lub brokatem, jeśli chcesz dodać więcej blasku do swojego wyglądu.

3. Czerwony manicure na krótkie paznokcie

Jeśli wydaje ci się, że piękny manicure to tylko długie paznokcie, to się mylisz. Czerwony manicure na krótkie paznokcie będzie wyglądał nie mniej uroczyście. To wybór nowoczesnych młodych dziewcząt. Manicure na krótkie paznokcie w kolorze czerwonym wyraża pewność siebie i determinację właściciela. Radzimy wybrać manicure monochromatyczny na krótkie paznokcie. I umieszczaj tylko małe akcenty na poszczególnych paznokciach.

4. Ciemnoczerwony manicure

Manicure w kolorze czerwonym oznacza nie tylko jasne odcienie, ale także ciemną gamę. Głęboki, bogaty kolor jest bardziej odpowiedni do jesiennego manicure, dając poczucie przytulności i komfortu. Jeśli uważasz, że klasyczny czerwony lakier do paznokci jest zbyt krzykliwy i wyzywający, zwróć uwagę na ciemnoczerwone odcienie. Nawiasem mówiąc, ciemnoczerwony matowy manicure doda Twoim dłoniom wyjątkowego luksusu.

5. Czerwono-czarny manicure

Stopniowo więc doszliśmy do połączenia czerwonego lakieru z innymi kolorami. A pierwsza kombinacja to klasyczne połączenie czerwieni i czerni. Chcesz stworzyć prowokacyjny wizerunek? Uzupełnij czerwony manicure czarnymi detalami. Mogą to być paski, wzory, kropki lub po prostu osobno wybrane paznokcie w kolorze czarnym. Połącz różne techniki manicure, a uzyskasz najbardziej stylowy i charyzmatyczny wygląd.

6. Czerwono-biały manicure

Kolejną klasyczną odmianą zestawień kolorystycznych jest czerwono-biały manicure. Podobnie jak w przypadku czerni, czerwień jest świetnymi „przyjaciółmi” z bielą. Tylko kontrast tutaj nie jest tak radykalny. Biały kolor w czerwonym manicure zmiękcza czerwony lakier (jeśli biały jest w mniejszości), a czerwony lakier przeciwnie, tworzy jasne akcenty. Jeśli myślisz o świątecznym manicure, to czerwono-biały manicure to właściwy wybór.

7. Czerwony manicure ze złotem

Złoto zawsze wygląda bardzo bogato na ciemnej podstawie. A złoto na czerwieni wygląda naprawdę po królewsku. A historia jest świadkiem tak udanego połączenia. Czerwono-złoty manicure jest idealny na wakacje lub Nowy Rok. Jeśli wybierzesz manicure w kolorze czerwonym, koniecznie uzupełnij go złotem. Stworzysz więc cudowną zimową stylizację paznokci, zwłaszcza gdy chcesz czegoś jasnego i „gorącego”.

8. Czerwony manicure ze srebrem

Kolejnym pomysłem na stylizację paznokci jest połączenie czerwonego manicure ze srebrem. I podobnie jak czerwono-złoty manicure, srebro w połączeniu z czerwienią wygląda bardzo uroczyście. To idealny zimowy manicure. Skoncentruj się na swoim kolorze. Jeśli masz zimny kolor, srebrny będzie ci odpowiadał. A przy ciepłym kolorze lepiej oczywiście wybrać manicure czerwono-złoty.

9. Noworoczny czerwony manicure

Więc płynnie podeszliśmy do manicure noworocznego, który charakteryzuje się połyskiem, połyskiem i szokowaniem. Nie odmawiaj stosowania różnych technik manicure. Z reguły manicure noworoczny charakteryzuje się mieszanką czerwieni i zieleni, złota i srebra. Jednak trendem jest również czerwony manicure z błyskami, który doskonale oddaje klimat ferii zimowych.

10. Rysunki w czerwonym manicure

Kreatywne projektowanie paznokci z pewnością wiąże się z wykorzystaniem na nich pięknych rysunków. A czerwony manicure nie pozostaje tutaj niezauważony. Pomimo swojej jasności, czerwony wzór paznokci wygląda bardziej elegancko, jeśli wykonasz na paznokciach tematyczne wzory. Dlatego uzupełniamy nasz wybór czerwonym manicure z rysunkami na paznokciach, które możesz wykorzystać jako przykłady.