Czerwony francuski manicure: 15 pięknych pomysłów

Estetyka manicure francuskiego pozostaje jedną z najbardziej pożądanych. Ten rodzaj wzornictwa nie wychodzi z mody i wygląda drogo i ma wysoki status. Zwłaszcza jeśli dodasz czerwony. Francuski manicure jest dziś niezwykle różnorodny. Niezwykłe, dyskretne dodatki idealnie wpasują się w elegancką kompozycję o klasycznym typie.

Piękne paznokcie french

Biały kolor wygląda elegancko i stylowo i stanowi cudowną parę z czerwienią. Chociaż z pozoru biel powinna osłabiać wyrazistość czerwonych paznokci, w praktyce biel sprawia, że ​​czerwień wygląda jeszcze bardziej efektownie, dzięki grze kontrastów. W wersji wakacyjnej baza jest mleczna, a końcówki czerwone.

Manicure w delikatnych odcieniach beżu, kremu, bieli, pudrowego różu czy jasnej szarości będzie pasować do każdej stylizacji i upiększy dłonie każdej kobiety. Zwłaszcza jeśli jest uzupełniony czerwonymi tipsami, które dodają paznokciom wyrazistości, której potrzebują.

A jeśli minimalizm Ci nie odpowiada i chcesz się wyróżnić, uzupełnij manicure francuskiego kamykami, brokatem, paskami i innymi jaskrawymi akcentami, które wyróżnią Cię z tłumu i poprawią Ci humor. Uważaj jednak na ilość brokatu. Celem kamyczków jest ożywienie manicure, a nie przeciążenie go.

Czas nie stoi w miejscu, a współczesny francuski nie jest już tylko białą końcówką i neutralnym kolorem paznokci, ale może przybrać dowolny kształt i kolor, w zależności od Twoich preferencji. Francuski manicure wydaje się mieć nieskończoną ilość wariacji, zaczynając od opcji zbliżonych do klasyki, a kończąc na wariantach ultranowoczesnych, spektakularnych, a nawet ekscentrycznych.