Czerp inspiracje od celebrytek: spektakularne fryzury gwiazd

Czy masz wspaniałą krótką fryzurę? Dziś powiemy Ci, jak za pomocą modnej stylizacji możesz zmienić swoje włosy i wyglądać niesamowicie. Poniżej znajdziesz spektakularne pomysły na fryzury dla krótkich włosów, które demonstrują światowe gwiazdy.

Warkocz

Warkocz na krótkich włosach? Nigdy wcześniej o tym nie słyszałam!? Chyba się teraz zastanawiasz… Tak, nawet kobiety z krótkimi włosami mogą sobie pozwolić na warkocz. Podczas suszenia podnieś kosmyki włosów znajdujące się na czubku głowy, utrwal je lakierem do włosów o średnim utrwaleniu. Aby uzyskać większą objętość, możesz użyć lokówki. W ten sposób będzie wyglądać to bardzo dobrze. Zrób swój ulubiony warkocz z boku fryzury i fryzura jest gotowa!

Dziewczyny z krótką fryzurą pixie mogą zrobić warkocz na wydłużonych włosach znajdujących się na czubku głowy. Ta fryzura stworzy niesamowitą objętość na głowie.

,,Mokra” fryzura

Włosy zaczesane od przodu do karku to minimalistyczny klasyk. Prosta i jednocześnie efektowna fryzura, idealna na każdą odświętną imprezę. Pasuje również harmonijnie do noszenia na co dzień.

Falowane włosy

Dla pań z krótkimi fryzurami, aby wyglądać szykownie i wytwornie, wystarczy zrobić duże loki. Krótkie włosy często doskonale zachowują objętość, co pomoże przedłużyć efekt „WOW” na włosach przez długi czas.

Hollywoodzkie loki

Hollywoodzkie loki to idealny styl, który najlepiej sprawdzi się u kobiet z fryzurami typu bob. Prosta fryzura sprawi, że będziesz wyglądać spektakularnie w każdym wieku.

Wydłużona grzywka

Dla kobiet z modną fryzurą pixie będzie odpowiednia do stylizacji ze spektakularną podstawową objętością. Wydłużoną grzywkę można nawinąć na lokówkę o dużej średnicy, a fryzura będzie gotowa za krótką chwilę.

Niechlujne loki

Loki to najmodniejsza opcja fryzury. Doskonale sprawdzają się zarówno na długich, jak i krótkich włosach. Chcąc stworzyć idealną fryzurę, należy losowo nawijać kosmyki włosów, zarówno z przodu, jak i z tyłu, na lokówkę. Ta technika pomoże Ci stworzyć nieskazitelną fryzurę.

Asymetryczna fryzura

Panie z długą fryzurą w stylu bob będą wyglądać korzystnie z prostymi włosami zaczesanymi na bok. Za pomocą lakieru lub żelu do włosów możesz wygładzić włosy i sprawić, że będą bardziej lśniące.

Błyszczące proste włosy

Proste i zadbane włosy to atut każdej kobiety w każdym wieku. Naturalna objętość, a także gładkie i lśniące włosy to zwycięska opcja dla kobiecych fryzur, które wyglądają schludnie, elegancko.

Jaka stylizacja Twoim zdaniem jest najbardziej odpowiednia dla krótkich włosów?