Czego chcą mężczyźni w związku w wieku 25,35 i 55 lat

JAK KOCHAJĄ MĘŻCZYŹNI W NA KOLEJNYCH ETAPACH SWOJEGO ŻYCIA

Czy kiedykolwiek słyszałaś o syndromie Piotrusia Pana u mężczyzn? Prawdopodobnie znasz takich, którzy nigdy nie dorastają i pozostają chłopcami przez całe życie. Na szczęście dzisiaj o nich nie będziemy rozmawiać, porozmawiamy o tych, którzy wraz z wiekiem zmieniają postrzeganie własnego dojrzewania. Oto, co mówią eksperci o tym, jak zmieniają się mężczyźni w wieku 25, 35 i 55 lat. Obejrzyj ten film, aby dowiedzieć się więcej o tych przemianach. Oto, czego chcą mężczyźni na każdym z 3 etapów dojrzewania.

25 lat: okres prób i błędów

Ze względu na młodzieńczy maksymalizm mężczyźni w tym wieku często popadają w skrajności, zwłaszcza w związkach miłosnych. To okres dojrzewania uczuć i kształtowania się osobowości, ale z powodu braku doświadczenia mężczyznom nie jest łatwo poradzić sobie z tym strumieniem silnych i nowych bodźców.

Kobiety wydają im się elementem tajemniczym i niebezpiecznym. Niestety na tym etapie mężczyzna nie jest zbyt wrażliwy, nie rozumie istoty kobiety i nie zwraca zbytniej uwagi na jej problemy.

Ale są też zalety w związku z młodym mężczyzną: bardzo poważnie traktuje uczucie miłości. Pierwszy stabilny związek będzie pamiętał przez całe życie, będzie nosił te wspomnienia przez lata i te uczucia będą dla niego szczególne.

W tym wieku pragnienie wielkiej i czystej miłości jest tak silne, że trudno mu będzie wybaczyć zdradę. 94% mężczyzn rozstanie się z kobietą, która zdradza, a 22% z nich ulegnie takiej pokusie.

35 lat: koniec gry

W tym wieku mężczyzna jest energiczny i skoncentrowany na swojej karierze, ale to nie znaczy, że związek schodzi na dalszy plan – raczej oczekuje czegoś innego. Teraz stabilność i wzajemne zrozumienie są szczególnie ważne, bo po pracy chce wrócić do domu, gdzie może odpocząć. Według statystyk w wieku 35 lat 41% mężczyzn rozumie, że kobieta, która umie gotować, jest darem losu.

Dorosły mężczyzna bardziej analizuje swoją partnerkę: czy wzbudza zainteresowanie, a jeśli kobieta udowodni, że są w stanie razem żyć, stanie się dla niej wiarygodnym i troskliwym partnerem, który będzie mógł przymknąć oczy na jej niedociągnięcia. W tym wieku mężczyzna zwraca uwagę nie tylko na wygląd kobiety (to mu już nie wystarcza).

55 lat: teraz możemy debatować

Kryzys wieku średniego nie jest tak zły, 62% mężczyzn jest gotowych na związek bez miłości.

Dojrzały mężczyzna staje w obliczu wzrostu witalności i docenia nowość doznań. W tym wieku może zostawić kobiecie prawo do pozostania sobą – zaakceptuje jej oryginalność i niezależność.

Tylko 48% uczestników badania stwierdziło, że nie może wybaczyć okłamywania partnera. Jeśli w młodszym wieku mężczyźni wolą namiętny związek, to dojrzały mężczyzna postrzega kobietę jako muzę, która może zainspirować go do nowych osiągnięć. Mężczyzna po czterdziestce pokocha cię za to, kim jesteś, będzie dla niego interesujące, jak się z tobą rozmawia, poznaje i cieszy się wspólnym życiem.

Leave a Reply