Czarny manicure: Delikatne paznokcie z modnymi zdobieniami

Czarna brokatowa stylizacja paznokci przypomina galaktykę – ten styl jest naprawdę hipnotyzujący. Za każdym razem, gdy widzisz czarny manicure, zaczynasz się zastanawiać, czy my, ludzie, jesteśmy sami w tym wszechświecie. To pytanie jest wieczne, podobnie jak piękno i styl stylizacji paznokci w kolorze czarnym. Przyjrzyjmy się najciekawszym wzorom manicure.

Proste wzory paznokci z brokatem

Czarny to jeden z uniwersalnych kolorów, ma niezrównany urok i można go nakładać na paznokcie niezależnie od stylizacji. Ale musisz wiedzieć, jak go rozcieńczyć, aby paznokcie wyglądały świeżo, wyraziście i stylowo.

Śliczne czarne i srebrne paznokcie

Czarne i srebrne wzory paznokci nigdy nie tracą na popularności, ponieważ srebro jest jednym z kilku kolorów, które doskonale uzupełniają czerń. Srebrne akcenty naprawdę się wyróżnią.

Błyszczące czarne paznokcie

Czarny lakier do paznokci o cukrowej konsystencji jest sam w sobie efektowny, ale z dodatkiem złotego brokatu, błyszczących wzorów lub cyrkonii ten manicure będzie jedyny w swoim rodzaju.

Nowe pomysły na czarny błyszczący manicure

Te czarne, akcentowane pomysły na paznokcie są idealne na dłuższe paznokcie. Wybierz jeden z tych wspaniałych pomysłów na zdobienia paznokci.

Czarne wzory paznokci na każdą okazję

Co jeśli połączysz matowy i błyszczący lub nude i czarny? Ten kontrast będzie pasował do tych kobiet, które chcą wyróżnić się z tłumu. A kamienie szlachetne jeszcze bardziej ożywią Twój manicure!

Brokatowy wzór manicure na krótkie i średnie paznokcie

Jak widać, cyrkonie, brokat i metaliczne akcenty nigdy nie wychodzą z mody. Jeśli więc nie lubisz czarnych, monochromatycznych paznokci i chcesz się wyróżniać, możesz rozcieńczyć podstawowy odcień kamykami, brokatem, paskami i innymi jasnymi akcentami. Brokat wygląda bardzo harmonijnie w połączeniu z czernią.

Czytaj więcej: Jak wyglądać młodo po 50-tce? 7 nawyków, które pomogą kobietom zachować piękno