Codzienny makijaż dla kobiet o brązowych oczach!

Brązowookie dziewczyny mają możliwość malować się do różnych opcji makijażu codziennego i wieczorowego. Nie będzie im trudno zmienić swój wygląd, wybierając harmonijną paletę kolorów.

Wizażyści radzą brązowookiej piękności odważnie eksperymentować z makijażem. Nie zaniedbuj jednak zasad prawidłowej aplikacji makijażu zalecanych przez wizażystów. Ich wskazówki pomogą Ci stworzyć najbardziej naturalny i atrakcyjny makijaż na każdy dzień.

Używanie korektora

Jeśli nie zamaskujesz cieni pod oczami, będą one odwracać uwagę od Twoich pięknych oczu. Należy zauważyć, że wszystkie niedoskonałości skóry są wyraźnie widoczne na jasnym i zniewalającym spojrzeniu.

Zastosowanie korektora ukryje drobne mankamenty, czyli niewielkie zaczerwienienia pod oczami, a także pojawienie się rumieńców.

Biorąc pod uwagę kształt oczu

Wybierając kolor eyelinerów, trzeba pamiętać, że lekkie kosmetyki optycznie powiększają kształt oczu. Ale ciemne są przeciwieństwem. Małe oczy powinny być zacienione jasnymi cieniami. Szczególnie dobrze sprawdzają się pod tym względem jasne, mieniące się cienie, które śmiało można stosować w codziennym makijażu.

Używaj produktów kosmetycznych o metalicznych kolorach

Wizażyści twierdzą, że najbardziej idealną opcją użycia metalicznych cieni są brązowe oczy. Brązowe, miedziane, złote cienie wyglądają szczególnie imponująco w połączeniu z ciemnobrązowymi oczami. W zasadzie takie cienie nadają się również do codziennego makijażu, jeśli nie przesadzimy z jasnością całego makijażu twarzy. Metaliczne cienie sprawiają, że brązowe oczy błyszczą. Ta opcja jest idealna na wieczorne spotkanie z przyjaciółmi.

Podkreśl wewnętrzny kącik oka

Wystarczy dodać jasne cienie w wewnętrznym kąciku oczu, a zaczną świecić. Ta sztuczka jest szczególnie skuteczna dla kobiet o małych oczach. Dziewczyny o brązowych oczach powinny kupować różowe odcienie jasnego odcienia lub do tych celów można użyć rozświetlacza z subtelną poświatą. Wykonując tę ​​sztuczkę codziennie, będziesz promieniować szczęściem każdego dnia.

Maksymalna uwaga skupiona powinna być na oczach

Możesz skupić się na oczach za pomocą makijażu twarzy w ograniczonych kolorach. Wygląd będzie idealny, jeśli na usta i policzki nałożymy niewielką ilość delikatnego odcienia bladego różu lub brzoskwini.

Brązowe oczy wśród wizażystów są uważane za uniwersalne. Jednak, aby uzyskać najdoskonalszy atrakcyjny makijaż, należy zwrócić się do zaleceń ekspertów.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi.