Co sposób, w jaki wyciskasz pastę z tubki, mówi o tobie i o twojej osobowości

Psychologowie twierdzą, że 40% naszych działań to wcale nie świadome decyzje, ale nawyki. Działania, które uważamy za nieistotne, są w rzeczywistości codzienną rutyną i mogą nam wiele powiedzieć o nas, w tym o naszym stanie psychicznym.

Jak charakteryzuje cię sposób wyciskania pasty do zębów z tubki (tak, tak, ten ruch może wiele o tobie powiedzieć). Przypomnij teraz sobie jak to robiłaś a dowiedz się więcej o sobie.

1. Tubka pozostła nienaruszona, pasta jest wytłaczana równomiernie
Lubisz być sama, z natury jesteś marzycielką lub artystką. Czasami wydaje się, że żyjesz w świecie, który istnieje tylko w twojej wyobraźni. Jesteś wrażliwa, delikatna, spokojna, uważna i tolerancyjna. Jednocześnie możesz być bardzo prosta i hojna. Zawsze masz wiele myśli i pomysłów i jesteś gotowa, aby podzielić się nimi z innymi.

2. Ściskasz tubkę od środka
Jesteś realistką, osobą aktywną i zwykle żyjesz w pośpiechu. Nie jesteś najbardziej uważną i zorganizowaną osobą, ale jeśli napotkasz problem, z powodzeniem go rozwiązujesz. Jesteś bardzo towarzyska, lubisz być na świeczniku i masz wielu przyjaciół. Jesteś osobą stabilną emocjonalnie i dokładnie planujesz swoje życie.

3. Ściskasz tubkę tuż przy wylocie
Jesteś bardzo uparta i możesz zrobić wszystko, aby osiągnąć to, czego chcesz dążąc do celu. Masz skłonność do pesymizmu i nie ufasz ludziom co mówią, polegasz tylko na sobie. Kochasz siebie i to jest wspaniałe, ale tylko dopóki nie staniesz się samolubna i nie wykorzystasz ludzi do własnych celów.

4. Ściskasz tubkę od końca.
Jesteś bardzo oszczędną i uporządkowaną osobą. Nawet jeśli martwisz się o siebie i swoje życie, zatroszczysz się również o otaczających cię ludzi. Jesteś perfekcjonistką i nie lubisz marnować czegoś, więc w pełni wykorzystujesz wszystkie zasoby. Jesteś przyzwyczajony do ciężkiej pracy i dobrej pracy, co oznacza, że ​​inni mogą na tobie polegać. Twój dom jest zawsze czysty, a życie jest bardzo zorganizowane.

5. Ściśnij losowo tubę
Masz zdolność patrzenia na świat w innym świetle, nie tak jak inne osoby. Jesteś osobą kreatywną i możesz zobaczyć piękno we wszystkim. Możesz nie być punktualna i ostrożna, swoich celów nie zawsze planujesz, a zaplanowanych nie realizujesz, ale za to jesteś bardzo optymistyczna i bezstronna. Możesz jednak podlegać częstym wahaniom nastroju.

Czy nasze opisy pasują do Twojego stylu życia?
Napisz w komentarzach, co o tym myślisz.

Wszystkiego najlepszego.

Leave a Reply